Знаю бакси• 21 апреля 2023

Психіатр для військового, Київ

Після сходу з головою зовсім біда,дівчата,потрібен психіатр який знається на роботі з військовими, прошу рекомендацій
Зяблик протестант• 21 апреля 2023
В военном госпитале есть целое отделение

Спілий баклажан• 21 апреля 2023
Непогані відгуки про ’Лісова пісня’ (наче так називається. В Пущі Водиці знаходиться. Там цілий реаб.центр.
автор Знаю бакси • 21 апреля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
дякую, реабілітаційний центр не підходить,нажаль,ротація ще декілька тижнів,мені потрібно десь проконсультувати його швидко,щоб був час скорегувати дозування,якщо будуть назначені препарати, бо ніхто взагалі не чухається, так і поїде назад на війну
Я_з_Франека• 22 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А проконсультироваться там?
Описать ситуацию, может они что-то или кого-то посоветуют
Wseravno• 22 апреля 2023
Veteran hub запитайте
автор Знаю бакси • 22 апреля 2023
Ответ дляWseravno
Veteran hub запитайте
дякую