ky-ky• 22 апреля 2023

Канадська віза

Де її вклеїти? І якщо одна особа повезе паспорта родини та знайомих у Варшаві так можна? Може підкажете які документи та до кого звертатися ?
Sold• 22 апреля 2023
Біометрію Вам здавати прийдеться кожному особисто. Дитині , дорослому
Love_Love_Love_• 22 апреля 2023
Повезе то повезе, а відбитки ви де здасте?
автор ky-ky • 22 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вже здали. Дітям же не потрібно відбитки. (Здавали у Львові). Просто виявилась нагода поїхати до Варшави на декілька днів. Знаю що є такі послуги платні. А тут думаю спробувати зробити якщо така нагода
_Katia_• 22 апреля 2023
За кілька днів Вам можуть не вклеїти. Я відправляла через посередника, задоволена. Вийшло по 1300 за паспорт. Дешевше, ніж їхати самостійно і знімати житло.
У Вас на дітей прийшло запрошення?
IZol• 22 апреля 2023
Ответ для_Katia_
У Вас на дітей прийшло запрошення?
Здравствуйте! Поделитесь, пожалуйста, посредником по вклейке визы в ЛС. Ваш посредник из Киева? Спасибо 💐
автор ky-ky • 22 апреля 2023
Ответ для_Katia_
У Вас на дітей прийшло запрошення?
Ну я не спецом їду. Поки не прийшло. Але відразу хочу дізнатися випадково вийде. Встигне прийти все.