Чудо в декрете• 23 апреля 2023
Порадьте, як позбутись алергенів у домі
Чи допомагають розрекламовані спреї?
У квартирі прибираю. Також купила очищувач повітря - типу потужного вентилятора, який із повітря збирає частинки пилу, літаючої шерсті (навіть своє волосся знаходила на фільтрі). Вже думаю, можливо якраз очищувач дає зворотній ефект (підіймає постійно в повітря алергени)? Меблів м’яких по мінімуму, килим заховали. Навіть штори знімали, але… Дитина прокидається з нежитем. І от у мене, в якої ніколи не було алергії, останній місяць кожен ранок розпочинається із чхання. Дитині проводили обстеження на виявлення алергії, показало незначну реакцію на домашній пил. Алерголог сказав, що її повинно бути дуже багато, щоб проявлялось це так, як у нас. Робити розгорнутий Алекс тест?
Можливо це все таки алергія на якесь цвітіння ?
Чудо в декрете
• 23 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
А плісняви ніде немає?
Була( робили ремонт.
Може бути таке, що лишилась десь у стінах? Між перекриттями?
Советчица Года• 23 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Була( робили ремонт.
Може! Вона живуча дуже.
Ответ дляNadine23
Очищувач може спровокувати нежить. В нас було так само. Перестали користуватись і почали максимально провітрювати приміщення,то все пройшло. Стосовно плісняви, то її повинно бути прям дуже багато,щоб викликати такі симптоми.
Провітрювання - так - є такі поради - але, залежно від погоди.
Пліснява - їі часто неможливо вивести. Якщо з´явилась в сільській хаті, то й ремонт не допоможе (бачила).
В інеті про це багато написано (і в більшості, обгрунтовано).
Це не тільки пляма в куті чи на стелі - вона викидає тисячі спор....
Автор: Прибираю. Килим заховали..
Це треба кожний день і всюди. Крім килима, є щє і постіль...
Автор: Прибираю. Килим заховали..
Ответ дляnavariya
Автор: Прибираю. Килим заховали..
Автор живе у квартирі і,як я зрозуміла, після ремонту візуально плісняву не видно. Не думаю,якщо вона десь залишилась у перекритті, то викличе такі симптоми.
За ким я буду?• 23 апреля 2023
Подушка з чого? Ковдра? Очисник повітря який? Пральний порошок міняли?
Матрас пройти пилососом, пароочищувачем.
Простецкая• 23 апреля 2023
Ви робили аналіз на окрему групу, і що показало тільки на пил? Який показник? На інші нічого?
Булку Дай• 23 апреля 2023
Какой очиститель?
Постоянное проветривание. Постель какая, чем стираете? Глажка обязательна. Секонда вонючего нет? Шерсть откуда, животное в доме?