Я_з_Франека• 23 апреля 2023

Духи молекула 09

Как они пахнут и чем? Где купить пробник?
И вообще, девочки где покупаете духи? Если оригинал дорого например?
Кринжова баба• 23 апреля 2023
Какая Вам разница, чем пахнут духи, если оригинал дорого для Вас? Идите в Еву и купите себе водичку по кошельку.

Так точно!• 23 апреля 2023
Якщо дорого, то купую 30 мл, не обов´язково брати 100
Ластоноша• 23 апреля 2023
На Кремчике в распиве
Описание парфюма на фрагрантике
Джем Шакіри• 23 апреля 2023
Одно дело купить дорого духи, которые нра, другое дело купить и потом не знать куда их деть
Дама с собачкой• 23 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Как куда? В туалете освежать
Джем Шакіри• 23 апреля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Как куда? В туалете освежать
Для туалета есть более дешевые варианты)
Педиатор_я• 23 апреля 2023
Молекула – не духи!

Я б такое не носила, но продаю• 23 апреля 2023
Удалено администрацией...
Пожарник• 23 апреля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Молекула – не духи!
Какая именно молекула?
маминаБубочка• 23 апреля 2023
Блин, я думала есть молекулы 1 и 2, а тут уже 9 оказывается есть
Педиатор_я• 23 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Какая именно молекула?
Вся
Пожарник• 23 апреля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Вся
Какая вся?
Просто звязда• 23 апреля 2023
Я купила их недавно у девушки у нее магазин оригинальной продукции нашла ее в инстаграм. Оригинал , подтверждаю. Цена дешевле чем в Броке , хотя изначально я 09 тестила в Броке но цена кусалась . Как они пахнут ? Они очень по-разному открываются на всех) такое шампанское с ноткой горечи
Додекаэдр• 24 апреля 2023
Тут на кидстафе полно розпива, любой парфюмерии
Galina_vinsport• 24 апреля 2023
Заркопарфюм?090-90? Я их очень люблю
Слобожаночка• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Якщо можна, розкажіть, які Ви брали. Я сьогодні пів вечора на Парфумсіті листала сторінки, ще жо Вашої відповіді, там є голландська ліцензія 1 в 1 флакон і коробка, є копія люкс дорожче, є тестер в флаконі, як оригінали і французькі в пластику 110мл. Я дуже хочу флакон Кіліан Анжел шер, такий кришталевий циліндричний, ціна не мала, 700грн, то набираю корзину, то викидаю. Може Ви купували у скляних флаконах а ля оригінал, сильно флакони грубо зроблені? А аромати хоч носибельні?
Я б такое не носила, но продаю• 24 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я взяла білу туфельку https://parfumcity.com.ua/products/carolina-herrer... -- Мені дуже сподобався аромат ( як пахне оригінал не знаю ). Сама туфелька зроблена дуже гарно , коробочка трохи прим´ята була . Ще взяла Ніна Річі Ніна https://parfumcity.com.ua/products/nina-ricci-nina.... На тілі відчувалась якась стороння нотка , а коли нанесла на одяг то аромат один в один з оригіналом . І яблучко чудове і коробка ціла . І перші і другі по стійкості дуже гарні . В подарунок вибрала чоловічі Аква Ди Джио в пластику ( подарункові тільки в пластику ) . Схожість з оригіналом десь 80-90 % , теж стійкі . Зверніть увагу на акціїї -- за 2 паруми ще один в подарунок . Якщо 3 -- три в подарунок + три мініатюри . Якщо першу покупку робите , то за підписку 1 мініатюра додатково в подарунок . Я купила 2 в склі , а в подарунок отримала 110 мл в пластику і мініатюру. Доставка бескоштовна , навіть за пересилку грошей не брали доплату . Щей все на пошті потестила і перевірила .
Слобожаночка• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую Вам за відповідь і за досвід, бо тут як напишеш про аналог чи клон, то стільки набіжить совєтчиць з твердженням, що краще відливант, але оригінал...то дівчата і не хочуть радити бюджетні аналоги.
Слобожаночка• 24 апреля 2023
Автору питання - якраз на вищевказаному сайті є два варіанти парфуму, що Ви хочете придбати, за 349грн.
Від себе додам, я купувала цю молекулу на сайті Інтенсо парфум за 70 грн 5мл, розливний аналог, мені зайшов аромат і взагалі подобається виробник. Хоча саме тут, на Совєтчиці, я вперше почула, що ці парфуми комусь недовподоби ..