ПироженкА• 24 апреля 2023
Є щось таке, що суттєво вам допомогло покращити стан шкіри обличчя?
Може перехід на Пп, відмова ввд алко, цигарок, тощо? І що прям через місяць два помітили якісь зміни?
фрау Гітта• 24 апреля 2023
Системный уход, то есть ежедневная рутина, питьевой режим, я не курю, выпить могу пару бокалов вина максимум, своей кожей в 37 довольна
Кофе в лобби• 24 апреля 2023
Пп
Витамины
Питьевой режим
никакого курения!
Массаж глубокий, научно доказанный
Витамины
Питьевой режим
никакого курения!
Массаж глубокий, научно доказанный
Прагматик флегма• 24 апреля 2023
А я не курю и не пью из жареного только отбивные и рыба. И кожа у меня за последние пол года стала страшная, здала анализы оказалось щитовидки ( ни прищей, ничего никогда не была). Теперь незнаю, что делать с лицом.
Котогосподиня• 24 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Зеркалін швидко допоміг від вугрів.
Я його багато разів купувала, але зсередини висипає.
Він швидко заживляє, але не довгий ефект
УраганнаЯ• 24 апреля 2023
Роаккутан допоміг, класний догляд і хороший косметолог.
Харчування не змінювала. Обличчя ідеальне вже рік.
Коленная ложечка• 24 апреля 2023
Відмова від солодкого і мучного. І креми з пептидами самостійно зроблені.
УраганнаЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
У мене так само було. Пила роаккутан, плюс догляд змінила. Допоміг лише один косметолог, який призначив дійсно все в комплексі. А не мазючки з баночок на розлив і чистки(
ПироженкА
• 24 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А ви не з Києва часом? Мені треьа гарний косметолог
Котогосподиня• 24 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я зараз Ярину п´ю, трошки краще стало,але все одно висипання є, нема того ефекту,якого чекала,тому хочу відмінити
Роа Вам дуже сушив шкіру?
УраганнаЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
Ні. Вінниця.
До цього ходила і до гінеколога, і до ендокринолога, і до дерматологів різних. Купу аналізів здавала. Все ок і по кругу відправляли на чистки та свій незрозумілий догляд. Ще й пілінгами шкіру палили(
Несу пургу• 24 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Мені допомогло, мене дуже сипало після пологів. Можливо потім гормони прийшли до ладу і вже зеркалін не знадобився.
Запароленое одеяло• 24 апреля 2023
Регулярные походы к косметологу и очень хороший, правильно подобранный, домашний уход.
УраганнаЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Роа Вам дуже сушив шкіру?
Так, сушив. І не лише шкіру. На очі капала також зволожуючі краплі(ношу лінзи і синдром сухого ока підсилився).
Але мені косметолог одразу і догляд призначила, то я б не сказала, що для мене цей період пройшов жахливо. Плюс кожні три місяці ходила до неї і догляд змінювали відповідно до потреб шкіри.
Несу пургу• 24 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Крем з віт с.
Аевіт преміум
Бензоїл пероксид
Аевіт преміум
Бензоїл пероксид
А що саме вітамін С впливає на висипи?
4есотка• 24 апреля 2023
Перехід на кето + ІГ. Відповідно, відмовилася від цукру, глютену і всіх швидких вуглеводів. Шкіра розгладилася і реально стала кращою. Оточуючі це також відмічали, робили компліменти.
Дуб береза• 24 апреля 2023
Я палю
Алкоголь вживаю регулярно, не кожен день, але під настрій можу часто - 2 рази на тиждень.
Обличчя вчора показувала макро - то нахвалили навіть тут.
Знаю дівчат не вживають, не палять - то прищі, то сип, то сухість
Це я про вік під 40
А далі буде видно
Це я про вік під 40
А далі буде видно
Сосиска_Втесте• 24 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Крем з віт с.
Аевіт преміум
Бензоїл пероксид
Аевіт преміум
Бензоїл пероксид
А какой у вас бренд витамина с ?
к.Буланова• 25 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ні. Вінниця.
Ви не могли б поділитися контактом косметолога?
Я только за!• 25 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ні. Вінниця.
А хто з Вінниці?