Незламна Україна• 25 апреля 2023
Подарок подруге
Какой подарок можно подарить подруге, не близкой.
Лупаю цю скелю• 25 апреля 2023
Да кто ж знает вашу подругу, сколько ей лет и сколько вы готовы потратить?
пьЯНА• 25 апреля 2023
Залежить від бюджету. Якщо грошей достатньо,
то подарувала б хорошу піжаму, або косметику, якщо знаєте якими брендами подружка користується. Або сертифікат якийсь, залежно від вподобань подружки (хобі, косметика, білизна і тд)
Липка-прилипка• 25 апреля 2023
Что-то для ухода за телом: гель для душа, скраб для тела, лосьон, есть наборы интересные.
Мяо мой мяо• 25 апреля 2023
Ответ дляseniorita09
Сертификат в салон
Це гарний подарунок, але все ж таки треба дивитися на вподобання людини.
В мене такий сертифікат десь в кутку пропав би, але я була б дуже рада гарній книжці про роботу з тістом і взагалі випічку.
seniorita09• 26 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Не знаю жодної жінки чи дівчини, яка б не хотіла розслаблюючий масаж всього тіла, так десь до години( особливо приємно коли масажують пальчики ніг і все це під релакс музику і приємні запахи арома масел) Або омолоджуючий масаж обличчя+ масочка чи гідро ванна. Після таких рідких процедур на мить відключаєшся від усіх проблем і виходиш із салону немов королева)
Мяо мой мяо• 26 апреля 2023
Ответ дляseniorita09
А ви, певно, знаєте тисяч десять жінок?
Чи п´ятнадцять?
Ви і ваші подруги це скільки?
Ну, добре, п´ятнадцять чоловік. Ок. 25.
Ви дійсно вважаєте, що всі жінки на землі точнісінько такі як ці 25?
Чи п´ятнадцять?
Ви і ваші подруги це скільки?
Ну, добре, п´ятнадцять чоловік. Ок. 25.