КучМала• 25 апреля 2023

Для тонкого волосся є незмиваєма штука якась щоб воно не плуталося?

Постійні ковтуни
Майор Медуза• 25 апреля 2023
У меня тоже тонкие волосы. Очень нравится вот эта термозащита, волосы блестят, гладкие и держат укладку. Попробуйте, средство не дорогое.
Яжбоматуся• 25 апреля 2023
Спрей пантин обычный
Доктор Хаос• 25 апреля 2023
Жодна незмивашка кремова чи олія не допомагала, щоб не платились, допоміг спрей, який спеціально для розплутування
Срочнокпсихологу• 25 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Как называется?
Звожу з розуму• 25 апреля 2023
Возьмите детский спрей руфа на мейкапе.будете очень довольны,но стоит он уже конечно не особо бюджетно.еще лореаль спрей в желтом флаконе(но он хуже намного)
Звожу з розуму• 25 апреля 2023
Вот он
Поросенка• 25 апреля 2023
Мне вот этот кондиционер нравится
Атятя_тётя• 25 апреля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Цена какая?
Майор Медуза• 25 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Цена какая?
От 300 до 360 смотря где покупать.
Хитрушка-чекушка• 25 апреля 2023
Якщо волосся постійно плутається, вас треба ліпідну маску хоч раз на тиждень робити. Після незмивно кондиціонер обов’язково
Пліснявілий сир• 25 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
А можете порадити маску ?
Vertonik• 25 апреля 2023
Использую такой бальзам My Curls 3+4 Deeply Condition My Curls
И потом такую маску, которую уже не смываю, но совсем немного Fructis Aloe Vera Hair Food
Хитрушка-чекушка• 25 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
А можете порадити маску ?
Можу) тільки підскажить, яке у вас волосся та для якої потреби маска (живлення, відновлення, зволоження)
Пліснявілий сир• 25 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Волосся фарбоване,трохи пористе не’ солома’ хочеться гладкості,зволоження.Дякую
Хитрушка-чекушка• 26 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Добре, але не чрезмерне зволоження та візуал даст маска Lador Hydra llp. В неї дуже добрий состав плюс є живильні компоненти. Якщо у вас є термошапка для прогрівання, можно також з цією маскою поєднати для більшого ефекту.
пористому волоссі треба допомагати утримувати вологу , тому маску потрібно «закривати» кондиціонером обов’язково та використовувати незмивно засоби зплівко-оразуючим составом.
Треба розуміти, зволожувачі маскі візуально будут пушити волосся, бо кутікула разбухає, чешуйкі приоткриватимуся, тому без незмивних засобів можно досягнути зворотнього ефекту і отримати сухе волосся, як би цє парадоксально не виглядало.
Також на сухе волосся не рекомендовано використовувати ліпідни маски. Спочатку зволожання, відновлення, а потім живлення.

Шикарна по складу маска Dancoly argan oil, це ліпідна, при правильному використуванні даст вам неймовірний ефект. Цю маску потрібно прогрівати, но на сухе волосся не можна використовувати.
Kaaral Royal jelly cream, дуже достойний склад для відновлення волосся, запах кошмарний, але маска дієва та без сіликонів (вони потрібні тільки в незмивних засобах) .

Чередуйте маски, використовувайте м‘який шампунь , раз на тиждень сульфатний (наносимо виключно на шкіру голову та коріння, спочатку робимо піну в долонях). Стікаючи з волося піна промоє довжину без травматізаціі. Шампунь наносити двічі
Атятя_тётя• 26 апреля 2023
Ответ дляМайор Медуза
От 300 до 360 смотря где покупать.
Мерсі
Пліснявілий сир• 26 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка

Дякую Вам