Котогосподиня• вчера в 21:50

Які парфуми обираєте для себе?

Чим все ж таки має пахнути жінка, що більше її прикрашає?
Зробіть вибір:
вже голосів: 50
Мені пасує виключно ніша
Я за старий добрий люкс
Цілком влаштовує масс-маркет
Не розбираюся в парфумах
Папобус• вчера в 21:51
Только Шанель 🙂
автор Котогосподиня • вчера в 21:51
Ответ дляПапобус
Только Шанель 🙂
Які улюблені? Мені Шанс дуже подобається, а Мадмуазель взагалі не підійшов
Бавовнятко• вчера в 21:53
Різні,які сподобаються.
Бюст Березуцкого• вчера в 21:53
Ниша есть, но она нежная цветочная, древесная, восточная. Никаких огурцов в лодках
Ковбой Хагис• вчера в 21:54
Рассол форэва!
Ясамаякрасивая)• вчера в 21:54
Подобається і Ейвон
празники не помню• вчера в 21:57
У меня ниша, не тяжелая. Byredo много. Куркджан la rose. Ниша есть разная.
автор Котогосподиня • вчера в 21:58
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Подобається і Ейвон
Я колись обожнювала один аромат Ейвон, приємний і легкий. Назву не памʼятаю, придбала його майже випадково, він йшов в невеличкому обʼємі в різдвяному флаконі у вигляді ялинки. На той час доволі популярний аромат, це десь кінець 90-х
Единорог помог• вчера в 22:01
Лакост и Арден. Замша и цветы риса

Кстати в 90х был вариант пахнуть как пепельница б/у: Dupont в синем бархате ;)
Додекаэдр• вчера в 22:02
Вибираю парфумі, які подобаються, а не в залежності від того, ніша це чи не ніша.
автор Котогосподиня • вчера в 22:03
Ответ дляЕдинорог помог
Лакост и Арден. Замша и цветы риса

В мене є самий звичайний Лакост і є залишки Елізабет Арден - Зелений чай та 5 авеню. Останнім вже багато років не користуюсь, а колись був улюбленим саме в зимовий час
Стопясят раз обсуждала• вчера в 22:04
В мене Прада Кенді та Сади Нілу Hermes. Прада на холодну пору року, Сади в теплу
18 мнеУЖЕ• вчера в 22:04
Падаждите. А масс маркет и люкс у вас чем отличаются? Масс это брокард и сефора? Люкс это бутики брендов?
Единорог помог• вчера в 22:05
Ответ дляКотогосподиня
У меня 100мл Ardenbeauty.
Это цветы риса
автор Котогосподиня • вчера в 22:07
Ответ дляЕдинорог помог
Лакост и Арден. Замша и цветы риса

В 90-х в мене був Тед Ляпідус, Іспахан та в 98 чи 99 році мені тоді ще майбутній чоловік вперше подарував 5 Авеню, якийсь невеличкий обʼєм, тому що для студентів це було дорого.
Личко Невеличке• вчера в 22:08
Користуюся тими, що подобаються і пофіг це ніша, люкс чи мас-маркет.
Личко Невеличке• вчера в 22:09
Хочу спробувати Арден Чай Полуниця Базилік.
автор Котогосподиня • вчера в 22:11
Ответ для18 мнеУЖЕ
Брокард це масс, саме тому там доволі часто жінки купують нішеву парфумерію )))
автор Котогосподиня • вчера в 22:16
Ответ дляЛичко Невеличке
Я цього року в дьютику його затестіла і чесно кажучи просто Зелений чай більш цікавий. Хоча можу плутати, може то інші ягідки були. Але це ж справа смаку
Личко Невеличке• вчера в 22:13
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Кенді не дуже солодкий?
Сади всі маю, але користуюся частіше всього Mediterranée
Личко Невеличке• вчера в 22:15
Ответ дляКотогосподиня
Ну а вдруг там я знайду полуницю!
Стопясят раз обсуждала• вчера в 22:15
Ответ дляЛичко Невеличке
Кенді не дуже солодкий?
Солодкий, але не приторний.
Саме як цукерка пахне
автор Котогосподиня • вчера в 22:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Солодкий, але не приторний.
Саме як цукерка пахне
Мені якийсь рожевий Прада поклали пробник в замовлення. Для мене занадто солодкий, хоча я не проти солодких, на приклад Givenchy Irresistible люблю
Стопясят раз обсуждала• вчера в 22:23
Ответ дляКотогосподиня
У мене майже від усіх солодких ароматів болить голова. А цей на диво зайшов)
Там-тарарам• вчера в 22:25
Мне нравятся разные от Наоми Кембэлл (Кет де люкс, например) и Арден Зелёный чай. Дорогие не беру и потому, что дорогие и потому, что не вижу смысла.
Анонимарик• вчера в 22:27
я себе такой удумала. но еще не купила.
автор Котогосподиня • вчера в 22:30
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я люблю троянду, півонію та жасмин. При цьому La Vie Est Belle з жасмином та Coco Mademoiselle де є троянда та жасмин мені не зайшли
Кошка Мурка• вчера в 22:30
У мене від 90% парфумів болить голова( тому важко щось підібрати
автор Котогосподиня • вчера в 22:32
Ответ дляАнонимарик
я себе такой удумала. но еще не купила.
Беріть. Для мене вони ідеальні на літо - дуже легкі. Але майте на увазі, що вони нестійкі, через 4-5 годин треба оновити
Мerida• вчера в 22:34
Есть духи из всех перечисленных категорий. Гонюсь за ароматом,а не брендом. Если нравится- беру. И все равно, это армани из премиум коллекции,или зара