Бесбардак• 25 апреля 2023

Хелсі, платні послуги

Дитина зламала руку. Взяла направлення у сімейника до травматолога. Найближчі 2 тижні місць нема (і не тільки в нашому районі) В хелсі відображається наш ортопед з безкоштовним прийомом і відсутністю вільних місць. Нижче - той саме лікар, але з платним прийомом, там є одне місце за 2 тижні. Це що за нововведення? Прошу відповісти, хто реально в курсі справи. Раніше державні лікарі дуже виручали. Але якщо їх вирішили таким чином переводити на платну основу, то немає сенсу мучитися з направленнями і вичікувати вільний прийом
Дуболом• 25 апреля 2023
А почему Вы с поломанной рукой сына в травмпункт сразу не обратились?

Nat-li• 25 апреля 2023
Вы не были в травмпункте? Как знаете, что перелом?
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляДуболом
В травмпункті були, гіпс наклали. Там сказали йти до сімейника і брати направлення до ортопед і у нього далі лікуватися
Цікавий писочок• 25 апреля 2023
В этом случае идите к своему ортопеду и говорите, что вы по скорой, и вас примут, тем более есть направление.
Дуболом• 25 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Поняла) Вы можете записаться к любому травматологу в своем городе по направлению от семейного врача. Неужели во всем городе только 1 травматолог?
Янгол в камуфляжі• 25 апреля 2023
Я теж не можу записатися до ортопеда чомусь( жодного нема вільного.. а платний 900 грн коштує.. пошукаю може вашого знайду в хелсі, дешевше ніж в приватній
Дуболом• 25 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Да, так тоже можно) сказать что нога беспокоит и у Вас ’срочный’ случай. Это же не проф. осмотр
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Це ж не екстрений випадок, рентген вже зробили і гіпс наклали. Телефонувала в реєстратуру поліклініки, пояснювала ситуацію. Запропонували тільки запис на 9 травня. Довго чекати, не хочете-ваші проблеми
Solnet• 25 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Так к іншому якщо піти?

автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляДуболом
Вчора переглянула в хелсі всіх дитячих травматологів, скрізь така ситуація. Така ж і з алергологом, треба старшого показати. Раніше з таким не стикалася, завжди були хоч якісь місця, тому і питаю
Nat-li• 25 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Уже есть гипс. Ранее, чем через 2 нед вам и нет смысла идти
Цікавий писочок• 25 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
А по всему городу нет ортопеда или Вы только в своей поликлинике узнавали? Вообще это дурдом, они же должны учитывать вот такие случаи, как у Вас, у семейного, к примеру, есть приём без записи. Хотя я прошлым летом тоже записывала сына к ортопеду и ждала 2 или 3 недели, но у него просто осмотр перед школой был.
Та никада в жизни• 25 апреля 2023
https://pokupon.ua/uk/deals/item/525651-konsultats...
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну там написано ВІД 286 грн, а скільки насправді і як це взагалі відбувається в Комунальному НЕкомерційному підприємстві я ще не перевіряла
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Дякую, спробую почекати, поки відкриється наступні дати, може там буде краще з місцями. Але ситуація дуже підозріла
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Вже писала, не знайшла жодного через хелсі, це Київ
Ящірка• 25 апреля 2023
Мене сьогодні в черзі до дорослого травматолога в поліклініці серйозно облаяли за те, що я намагалася зайти на свій час по запису. Бо я, така нахаба, лізу тут до кабінету, коли люди уже давно сидять чекають і ’ну і що, що у вас запис, це нічого не значить, ставайте в чергу’. У всіх них, до речі, нетермінове звернення (дружньо обговорювали перед тим в коридорі свої проблеми). Відпихували мене, загороджували двері, щоб не зайшла.
А ви переживаєте про запис. Ідіть в живу чергу і лікар по можливості вас прийме.
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую, тут проблема не зовсім в тому, що я не зможу знайти лікаря. Можу записатись в приватну, чи знайти ортопеда серед знайомих. Мені просто потрібно знати, чи працює стара система первинної-вторинної ланки
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ответ дляЯщірка
У нас в поліклініці так не прийнято, там кожного пацієнта викликають за прізвищем з переліку запису

Звезда в шоке• 25 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Ось вам і безкоштовна медицина в державній установі…. 🤷🏻‍♀️
Якийсь жах
Ящірка• 25 апреля 2023
У нас теж практично ніде не прийнято. Я вийшла просто ошаліла. Але до травматолога завжди велика черга - комусь лікарняний закрити, хтось вчора був на прийомі, зробив сьогодні рентген і прийшов з результатом - усі ці люди не можуть взяти талон ’на завтра’. Тому велика жива черга і колотнеча.
автор Бесбардак • 25 апреля 2023
Ось, мене це цікавить. Що це і як воно реалізується?
Nelly-4875• 26 апреля 2023
Я так ходила к психиатру и дерматологу на прием. В гос поликлинику. Без направления. Просто пришла и в кассу оплатила стоимость консультации. По 408 грн. Но все равно сидела в очереди 🤦🏻‍♀️ это такое себе, еще пару сотен лучше бы добавила и уже в частную пошла, там хоть ждать несколько часов не пришлось бы.
автор Бесбардак • 26 апреля 2023
Ответ дляNelly-4875
О, дякую за відповідь
Чик• 26 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Вони роблять липові записи, щоб не було місць і платили