котопёс• 25 апреля 2023

Як приготувати ніжного кролика?

У сметані чи як? З чим подавати?
Кастрюлька• 25 апреля 2023
Не готую кроликів,
Домашній улюбленець 🐰

Ні за холодну воду• 25 апреля 2023
В Італії їла смачнющого. В вині білому тушкований, з помідорами. Рецепту на жаль не знаю
Христя в тiстi• 25 апреля 2023
Я не тушила никогда в сметане. Тушу просто с чуть воды. В конце добавляю лук, предварительно полежавший в уксусе, и чуть уксусом сбрызгиваю. 5 мин и выключаю.
Борець за гаманець• 25 апреля 2023
Просто долго тушить. В сметане, сливках, вине... Это все влияет на вкус, а на консичтенцию так сказать только время приготовления
А поговорить?• 25 апреля 2023
Кстати, где делся кролик, с нашего форума? Вместо него теперь робот.
tori35• 26 апреля 2023
👎👎👎
Nicol• 26 апреля 2023
В сметане и можна с чорносливом, очень вкусно
Тюрюнь_Тюнь• 26 апреля 2023
Я люблю маринувати ,а потім тушкувати в кефірі з часником.
Одні думки• 26 апреля 2023
Я перед приготовлением вымачиваю в воде несколько часов. Пишут, что так уходит специфический запах. Потом чуть обжариваю с двух сторон (совсем немного). Складываю в сотейник, сверху чуть притушеный лук и морковку. Заливаю соусом из сметаны, воды, соли и приправ. Тушу не меньше 1.5 часов на медленном огне. Всегда вкусно выходит.

В кого тако було• 26 апреля 2023
Не ем. Ни кроликов, ни зайцев, ни котов, ни собак.
Gipotenuza• 26 апреля 2023
Главное, чтоб кролик был молодой
Ластовиння• 26 апреля 2023
Я завжди готую однаково - одночасно кладу цибулю, моркву (нарізані) і кролика, додаю воду і лишаю тушкуватися на півтори-дві години. Потім вимикаю, дістаю м´ясо, розбираю, кісточки викидаю. Розібране м´ясо повертаю до моркви і цибулі, додаю сметану і мускатний горіх і тушу ще хвилин 15-20
Мааарковная• 26 апреля 2023
Обсмажити для початку його, а потім вже тушкувати. Можна сметана+вода, можна у вині. Сиак будк звлежвьи більше від трав та спецій, що ви туди додасте. Як буденнй варіант- можна морква, цибуля, трохи селери, сметана та + трохи води.
Вилами по Воде• 26 апреля 2023
Мариную в минеральной воде