Кусман Сиру• 26 апреля 2023

Львів, поможіть знайти житло на 2 доби

Плануємо з 5-7 травня їхати на турнир у Львів. СК Грація, вул. Щирецька, 36.
Поблизу є готель Адвентус, там дешево 400 грн. доба номер, але немає місць. Порадьте будь ласка де можна зупинитися якщо двое дорослих і 2 дитини 10 років. Їдемо або одна мама і одна донька, або дві мами і одна донька. Може квартиру легше ..?
Ні міста не знаю, ні тимпаче як і де шукати житло. Треба або зовсім рядо, або ящо добиратись то щоб зручно та швидко. Будь ласочка допоможіть по-людськи, а не радьте гугл наприклад)
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Це на Південному ваш турнір. Вам готель Супутник або Гетьман може підійти.

Перемелица• 26 апреля 2023
Booking
автор Кусман Сиру • 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Отель Південний мені на мапі видало начеб-то найблиєчий до Грації, але 900 грн доба дороговато..
Дякую, подиілюсь зараз
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Подскажите пожалуйста, отель Долинский далеко от Грации?
Спутник и Гетьман не подошли
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Спутник и Гетьман не подошли
Так, це в центрі міста, дуже далеко.
Вам потрібно орієнтуватися на вул. Виговського, Кульпарківську, Володимира Великого, ще можна Наукову.
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
тоб-то Спутник та Гетьман найближчі?
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
тоб-то Спутник та Гетьман найближчі?
З тих, що я знаю. Може, ще є нові готелі. Можливо краще квартиру, там багато новобудов.
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Боже, як це важко не знаючи міста щось знайти.. нам о 8.00 треба бути вже в Грації. Від спутника до Грації як добиратись?
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ось на карті, маршруткою або пішки.

автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ось на карті, маршруткою або пішки.
чомусь зникла мапа.. встигла тільки роздивитись що маршруткою 6 хвилин? а пішки 28?
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
о, знов з*явилась)
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
А як мені знайти квартиру може спробувати.. якомога блище, бо в нас бальне плаття у чохлі, сумка, щоб по маршрутці не трястись )
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
може глянете будь ласочка)
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
По вулиці Виговського дивіться, буде в пішій доступності.
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
На карті апартаменти Три корони, вам буде близько
Забрызжу ядом• 27 апреля 2023
Але я б краще в готелі на території Південного проживала.
автор Кусман Сиру • 27 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Немає місць(( тому я шукаю найближчи