Видна міленіалка• 26 апреля 2023

Дитячий табір: вартість, чи це нормальна ціна чи задорого?

Приватний дитячий табір у Карпатах для дитини 10 років. Проживання, розваги та харчування 2200 грн.за добу. Чи це нормальна ціна, чи дорогувато і треба шукати дешевше? Вперше обираю табір, для племінника, не розуміюся в подібному відпочинку
ТаПрямТам• 26 апреля 2023
50€ в день, нормально
Танюша• 26 апреля 2023
Дивлячись які умови. Якщо номер до 3 дітей з санвузлом, 5 разовое харчуваннч шаедський стіл то нормально
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляТанюша
5-6 дітей, 4-разове харчування...
жижифреймут• 26 апреля 2023
У нас така вартість в Болгарії за 2 тижні
ГендиреХтор• 26 апреля 2023
Донька їде на сбори спортивні в табір в Карпати 15 тис /9 ночей з харчуванням та розважальної програмою. Отель новий з хорошим ремонтом, бассейн
Приму в дар• 26 апреля 2023
Я завжди виходила з доходів сім´ї. Якщо доходи високі, то ціна нормальна. Якщо тиждень табору це 70 % доходу місячного, то це дорого.
До речі в Бельгії 5 днів табору вартували 160 євро. Яке і кількаразове харчування мене взагалі не цікавило, час донька провела чудово
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Теж виходить за добу 2200 грн?
Кидстаффовка• 26 апреля 2023
Для своєї дитини вибрала табір вартістю 20000 за 14 днів.
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
У сім´ї дитини доходів немає. Родина мешкає зараз у прифронтовому містечку, дитина, звичайно, має негативний відбиток на нервовій системі. Я хочу забрати хлопчика до себе на деякий час, але не зможу бути постійно поряд. Шукаю місце в таборі хоча б днів на 10, для мене це задорого, якщо чесно, але оплатити зможу з власних накопичень. Хочу, щоб він трохи відпочив і побув у компанії дітей
Глас_Народа• 26 апреля 2023
Для сравнения - Болгаря
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Як називається ваш табір? В Україні?
Кидстаффовка• 26 апреля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Як називається ваш табір? В Україні?
Так, в Україні. Татарів Делюкс. Він був 16800. Але за останній тиждень подорожчав до 19800. До кінця квітня на бронювання стара ціна. Але я буду перед поїздкою бронювати.
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Дякую! Подивлюся зараз)
tourdream• 26 апреля 2023
Автор, табори є різні, є варіанти і за 13-14 тис грн на 11 днів.
Артек Лісовий за 13 днів 23400 грн. Треба дивитися що входить у вартість, яка программа відпочинку, щоб дитині було цікаво.

А болгарськи табори дійсно виходять вигідніше, бо там більша кількість днів у таборі та ще з проїздом.
Алиса Михайловна• 26 апреля 2023
Є сайт Childcamp. Там подивіться. Є і відгуки.
Приму в дар• 26 апреля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Для мене теж дорого, можна пошукати дешевші варіанти
Ось до прикладу мені знайомі радили, свою поки туди не відправляла, доходи у нас впали і не получається дві відпустки - спільна і її табір
http://www.edelvejs.com.ua/price.html
Нематрьошка• 26 апреля 2023
Це ціна за люксові умови, а 5-6 дітей - це вже не люкс.
автор Видна міленіалка • 26 апреля 2023
Ответ дляtourdream

Дякую. Мені підходить тільки варіант в Україні. Бо я не матиму дозволу від батьків на закордон
Юлія Travel Agent• 27 апреля 2023
Займаємось організацією дитячого відпочинку. У нас є табори в Карпатах вартістю 850-1200 грн. за добу. Можемо запропонувати вам варіанти.

https://alta-travel.com.ua/дитячий-оздоровчий-табі...