Можу брикнути• 27 апреля 2023

Харківський масив, метро Харківська-це гарний район?рієлтор наполягає на ньому

Не знаю взагалі Київ, порадьте будь ласка аби не вляпатися.
Цікавить, щоб був нормальний контингент і не страшно було ввечері до магазину вийти. Метро подивилась не дуже далеко пішки, 20 хвилин
Рієлтор каже, що розташування топ, але я їм не вірю
Конотопська відьма• 27 апреля 2023
20 хвилин пішки? Це далеченько

пицунда• 27 апреля 2023
меняйте риэлтора
Путающаяся• 27 апреля 2023
Дом на доме, мало растительности, ветруганы.
Міс Всесвіт• 27 апреля 2023
Там відносно молоді сім’ї живуть
З сел України
Хто паі продав
Купили там

Звичайний район
Трахтибидох• 27 апреля 2023
Ненавижу Харьковский массив, и за контингент там, и за экологию из-за мусоросжигательного завода и бортничанской ’гавнянки’, и за ветку метро, в поезда на которой невозможно влезть. Сто раз подумайте, автор
Агент Пинкертона• 27 апреля 2023
Нет. Это очень плохой район
автор Можу брикнути • 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Сьогодні їхала з вокзалу, здалося що в метро вільно , вагони пусті
А вот контингент, це біда..
Покорительная• 27 апреля 2023
Ужас, как и Позняки. Бетонное гетто.
автор Можу брикнути • 27 апреля 2023
Ответ дляпицунда
меняйте риэлтора
Я їх вже трьох змінила, це жах

автор Можу брикнути • 27 апреля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Нет. Это очень плохой район
Дякую, можете сказати чому. І який тоді більш менш, у нас бюджет не дуже, центр не потягнемо.
Фоточки нема• 27 апреля 2023
Ответ дляПокорительная
Ужас, как и Позняки. Бетонное гетто.
Моїй мамі подобається, що там широкі вулиці, багато молодої зелені,сквери, парки, вона пам´ятає Позняки, коли вони ще лиш першими будинками обростали.
Последний вагон• 27 апреля 2023
ні, автор, під ваші критерії не підходить цей район. просто приїдьте та прогуляйтесь от прям починаючи від метро
Брюлик в стразах• 27 апреля 2023
Бетонні джунглі - то Позняки, на Харківському такого немає - там будинки 9 та 16 поверхів і розміщені досить далеко один від одного. Магазинів багато і вийти туди не страшно)
Тріль підпільний• 27 апреля 2023
Автор, витратьте день, погуляйте там, погуляйте на Оболоні, погуляйте на Теремках. І зрозумієте, що вам до душі.
rkp• 27 апреля 2023
Ви звідки? Не обирайте Борщагу і Троєщину там немає метро тільки трамвай. Для мене Оболонь і Харьок однакові, по рокам заселення. Про які паї тут пишуть?! Там квартири людям ще в ссср давали. ПознЯки більш модніше і молодше.
Мабуть вам по ціновому діапазону Харьок пропонують. Інші райони дорожчі.
Беріть та не переживайте.
Агент Пинкертона• 27 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Плохая экология там.
Чай не пью, только кофе• 27 апреля 2023
Вы скажите какую вам улицу предлагают. И, кстати, Харьковский значительно лучше Позняков и Осокорков. Это была последняя советская застройка по всем нормам, т.е. какую б улицу вы не выбрали, то у вас всегда под боком будет школа, садик, поликлиника, почта и тьма магазинов. При этом здесь максимум 16-этажки и большие дворы зеленые. И с парковкой тут проще. А вот удаленность от метро зависит от улицы. Но 20 минут это далеко.
Мусорный завод, которым так пугают… во всех районах экология примерно одинаковая . Бывает пованивают отстойники из Боитничей, но это зависит от того, где стоит дом, некоторым воняет раз в году.
Розвідка Маші• 27 апреля 2023
Я тут живу. Багато наркоманів та алкашів. Весною і влітку красиво, а от коли погана погода не хочеться навіть у вікно виглядати.
Інфраструктура більш менш, є і лікарня і багато супермаркетів, банків, аптек, магазинів типу простор, Єва. Тобто з цим проблем немає.

Поруч парк партизанської слави.

Я до 25 років прожила на метро Печерська, то мені звісно тут не дуже подобається)) але в принципі, доволі людно, багато людей з дітьми, візочками. Дивлячись, що саме ви шукаєте.

Ще й добре маршрутки ходять як у сторону Дарниці, Чернігівської, так і в сторону Харківська, Позняки.

Тому, якщо не порівнювати з центром, то жити можна.

Те саме, як на мене, що воскресенка, або Троєщина, Борщагівка.

Але не те саме, що метро Золоті Ворота, або наприклад той же Ірпінь)
Ще, як варіант, мені більше подобаються Березняки, наприклад.
Розвідка Маші• 27 апреля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Живу тут 6 лет, за все время может раза два какой-то неприятный запах был))

На Осокорках на чавдар в новостроях там сна подруги говорили воняет жуть

Брюлик в стразах• 27 апреля 2023
Якщо хочете знайти нормальний контингент, то купуйте в нових житлових комплексах - там мешканці більш забезпечені і пристойні. Але ж там і вартість квартир набагато більша, і комунальні платежі значно вищі - за комфорт треба платити.
Чай не пью, только кофе• 27 апреля 2023
Ответ дляРозвідка Маші

Я тут 30 лет живу, поэтому слушаю гадости про район и уже даже не возмущаюсь.
Майская киска• 27 апреля 2023
Если тревога, то куда-либо добраться нереально- мосты закрыты, метро не ходит.
Розвідка Маші• 27 апреля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Особливо круто, коли територія біля будинку охороняється, є свій поштомат, парковка і дитячий майданчик)
Патика-мотика• 27 апреля 2023
Мені подобається. Це не Теремки - край географії. Якщо що, я не київлянка)
Брюлик в стразах• 27 апреля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Поштомат є і в нашому старому будинку без охорони (є домофон), а дитячі майданчики останнім часом оновили і на них багато діток з батьками до пізнього вечора гуляють.
Патика-мотика• 27 апреля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Там відносно молоді сім’ї живуть
З сел України
Хто паі продав
Купили там

Звичайний район
😆звідки така статистика про паї?
Заела_пластинка• 27 апреля 2023
Ответ дляМайская киска
Может протестируют израильскую систему и станет легче. По районам тревога будет.
Брюлик в стразах• 27 апреля 2023
Ответ дляПатика-мотика
😆звідки така статистика про паї?
Теж здивувалась)))
Живу тут багато років і про паї вперше чую)))
Yaska yana• 27 апреля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Автор наверно в аренду ищет. И если 20 минут до метро, то это скорее всего Тростянецкая, Харьковское шоссе и тп. Там вроде и не воняет
Заела_пластинка• 27 апреля 2023
Мне нравится район возле метро Левобережная, рядом Днепр, много молодежи.