Астановитесь• 27 апреля 2023
Навіщо людині одяг ...?
Навіщо людині одяг іншої людини. Ситуація, свекруха просить б.у. одяг типу для двору. Причому постійно і через сина в т.ч. Питання не у відсутності одягу і не в недостатку. Нафіга воно їй?
Астановитесь
• 27 апреля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну є люди,яким треба багато лахів.
В неї своїх вдосталь. І вона не любитель збирати щось зайве, то не та історія. Цікаво нащо?
Астановитесь
• 27 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
Не давайте с себя ничего
Я і не хочу давати. Якщо так треба їй речі хай син купить, але я не хочу давати з себе нічого знаючи цю любітельніцу бабів.
любименькая• 27 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Вот и правильно
Инфотуфелька• 27 апреля 2023
Люди старшого віку виросли в жахливій нужді відносно одягу, зараз воно ще вилазить. Сама як років 10 назад дорвалась була до дешевого онлайн шопінгу, то ледве зупинилась.
Астановитесь
• 27 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Там не той варік абсолютно.