Наездница• 28 апреля 2023
Курка гріль, купити, Полтава
Дівчата, можна десь біля Жд Полтава Київська, інституту зв´язку, купити курку гріль?
Угги_в_горошек• 28 апреля 2023
Ответ дляНовопоштинская
В ТЦ Київ є Сільпо на першому поверсі, там курка гриль смачна.
+++
Є ще точки на риночку біля тц, то це жах. я коли по переходу йду на зигіна смердить аж на іншій стороні вулиці
Наездница
• 28 апреля 2023
Ответ дляДА да да
Навіть не думала, що в нашому районі хтось на Порадниці сидить!)
Я з Києва, їду до чоловіка, він в учбовому центрі від зсу, дуже хоче курку))
ДА да да• 28 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Я зрозуміла!) Але то я про дівчат, що відповіли!)