katyamarta-3170• 29 апреля 2023

Корм Practik для котів.

Хто годував чи годує своїх котиків кормом Practik, як вам ?
Anitia• 29 апреля 2023
Нажаль це кормом назвати неможливо. Склад фактично невідомий, трапляються в пачках невідомі елементи і навіть шматки пластика. На мій погляд, це якесь сміття, яким нікого годувати не треба.
Lyucia2• 29 апреля 2023
Склад на сайті виробника заявлений нормальний, відповідаючий ціні, але я не годувала, тому не можу сказати напевне, годувала б чи ні. Спробувала б, якби кішка була здорова.
Lyucia2• 29 апреля 2023
Ответ дляAnitia
Скажіть, будь ласка, які саме невідомі елементи Ви знаходили в пачках цього корму? Можливо залишилось фото?
Helga_SV• 29 апреля 2023
про котячій не підкажу, кашіка цсть багато років Advance, а ретревір голден зарах на Практику, нам вет порадив- польот супер. До цього був Бріт кеа, собака алергік, важко підібрати корм, практик цілком підійшов
JaSonechko• 29 апреля 2023
Если цель секономить - почему не клуб 4 лапы хотя бы? Многими опробован, многим подошел. Именно о 4 лапах не знаю, но оптимил того же производителя шлют на экспорт.
Если цель - поэкспериментировать над своим животным, давая неведомый непопулярный корм, тогда почему бы и не практик.
автор katyamarta-3170 • 29 апреля 2023
Кормлю кормом 4 лапи. Побачила рекламу на фейсбуці, хвалять сильно цей Практік. Типу що у складі великий відсоток м´яса)
Anitia• 30 апреля 2023
Ответ дляLyucia2
Шматок пластику був і відрізок якоїсь нитки.
Думала в якості економного корму закупати для тварин яких підгодовую, але після знайденого вирішили більше не ризикувати. 4 лапи знов закупаємо, він теж не «космос», але в нас проблем з ним не траплялося ще.