Хто годував чи годує своїх котиків кормом Practik, як вам ?
Ответ дляAnitia
Нажаль це кормом назвати неможливо. Склад фактично невідомий, трапляються в пачках невідомі елементи і навіть шматки пластика. На мій погляд, це якесь сміття, яким нікого годувати не треба.
Скажіть, будь ласка, які саме невідомі елементи Ви знаходили в пачках цього корму? Можливо залишилось фото?
JaSonechko• 29 апреля 2023
Если цель секономить - почему не клуб 4 лапы хотя бы? Многими опробован, многим подошел. Именно о 4 лапах не знаю, но оптимил того же производителя шлют на экспорт.
Если цель - поэкспериментировать над своим животным, давая неведомый непопулярный корм, тогда почему бы и не практик.
Кормлю кормом 4 лапи. Побачила рекламу на фейсбуці, хвалять сильно цей Практік. Типу що у складі великий відсоток м´яса)
Ответ дляLyucia2
Шматок пластику був і відрізок якоїсь нитки.
Думала в якості економного корму закупати для тварин яких підгодовую, але після знайденого вирішили більше не ризикувати. 4 лапи знов закупаємо, він теж не «космос», але в нас проблем з ним не траплялося ще.