Ондатрова шуба• 2 часа назад
Ви знали, що одружені чоловіки так роблять?
Вони ПРОСТО фінансово підтримують інших жінок, з якими не сплять. Тобто, не коханка, а просто подруга, якій він допомагає, часто вона може жити навіть не в його місті чи в іншій країні)) А в нього просто багато грошей, жінка не викликає вже в нього бажань робити подарунки чи не дає емоцій...От він і заводить дівчину, яка радіє, дякує, можливо є якесь спілкування дружнє ще між ними))) Але без інтиму, це на 100%, вони в житті ніколи не бачились))
Так що, дівчатка, перевіряйте, чи не течуть фінанси з сімʼї "на сторону")))
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Но они соблазняют, флиртуют , показывают себя , мужики на них дрочат. То есть взаимность мужикам показывают.
Но их никогда не видят вживую. И здесь в теме девушки пишут, что высылают цветы и подарки, не соблазняют
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Он знал, что вы замужем?)
Да, конечно , с самого начала
Подписчик в инстаграм и не он один , причем к меня не какой-то персональный аккаунт а по специфике работы (не по внешности ) и мне 40+
Ну и цели не было на деньги кого либо разводить , так получилось
Україна понад усе!• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Но их видят и часто заказывают что показать , как сделать и т.д.
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нет, почитайте выше ответы девушек)
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляЗайканалужайке
Да, конечно , с самого начала
Ну молодцы, может нравится ваша личность, помогают от души)
Чекаю завтра• 1 час назад
Даже когда у моего есть деньги он не додумается купить подарки. Скажет - деньги есть бери и покупай что надо, мол ты придираешся. Так это своим. А то ещё и чужой покупать. Да вы что. Не смешите.
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Внешность скорее
Помню было видно про войну , подвалы -пофиг
Потом я в каком-то магазине платье меняла и сняла сториз и сразу один американец предложил выслать деньги что б купить (я не просила денег )
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ длясою не люблю
Повірю, що це може відбуватися лише у тому випадку, що чоловік розраховує на інтимні або інші стосунки. Без перспектив просто так переказувати гроші? Ні, не вірю.
Только в этом случае. Раскрутить даму на постель.
Вітаміни косметика• 1 час назад
мій жлоб - розгониться він комусь щось дати, а ще і за безкоштовно.
це імпотенти мабуть тільки безкоштовно башляють
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ для#Пойду_кгадалке
Зачем платить за то, что вы описали в посте?)
Это у мужиков надо спросить )
Есть такие, подтверждаю . ’ жена не понимает его тонкую душевную организацию’ . Свободные уши для нынешних мужиков важнее секса . Иногда такую грязищу выливают про свои семьи ....
Усатая полосатая• 1 час назад
Я знала і класно в цей час на цьому заробляла, роки три жила безбідно, прикраси, подарунки, відпочинок + гроші на карту. Ні з ким з них я не бачилась. Так флірт на тему бдсм
Самі щедрі були « раби» вони ще завжди додатково дорогуще взуття купували і білизну в основному ла перла чи агент провокатор
Ондатрова шуба
• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автору муж видимо навешал, когда спалила переписку, что он просто денежку ей кидает. И даже писю её в глаза не видел)
Фантазія в вас....)))
Ондатрова шуба
• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Есть такое, но это таким балуются иностранцы с нашими девочками
І наші теж
Ондатрова шуба
• 1 час назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
А в каком лесу такие лохи водятся, где шукать, а)?
А чому лохи? Ну, звісно ж,тема не про тих, хто отримує получку 15 тис грн, з неї немає можливості ’відстьогувати’)))
Він отримує увагу, визнання, що він молодець, красавчик, відчуває силу. Якщо жінка це все не дає - що йому робити?
Пупс• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Автор, лучше бы написали где такого мужика найти!
С языка сняли))
Ондатрова шуба
• 1 час назад
Ответ дляАнтиТроль
Мені присилав квіти кур´єром. Про зустріч навіть не домовлялися. Спілкування майже припинили. Просто захотів зробити приємне
Я ж кажу, що це є.
Найчастіше це квіти, доставки, прикраси, просто гроші на рахунок, оплата якихось покупок чи послуг, бронь готелів для відпочинку, оплата поїздок...рідше - авто, квартири в подарунок, дорога ювелірка й тд.
Пупс• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
А как же онлифмодели? В реале мужчины то с ними не встречаются
Так те хоть всю себя развернули и показали. А у автора речь о воспитаннице монастыря
Ондатрова шуба
• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Это у мужиков надо спросить )
Отож)
Жінка з ним не хоче розмовляти, та й вона йому вже не цікава, дома його сприймають, як ’гаманець’, який просто повинен нести гроші, гуляти з дитиною та радіти приходу тещі.
А інша жінка його сприймає як нову особистість, цікавиться...
Коржик• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Тільки гарні очі, сповнені вдячності за подарунки))
Відкушу все що стирчить• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чтоб она радовалась подаркам. А жена уже не радуется) а он хочет радовать 🤣
И смех и грех)
Море Щастя• 1 час назад
Знаю одного такого, перекидывает девушкам, если просят. Он любит просто попереписываться, рассказывая о своих извращениях (или фантазиях), как его жену несколько человек … а он стоит и смотрит, чтобы не кончали в нее.
Голубец• 1 час назад
Ответ дляОндатрова шуба
Я ж кажу, що це є.
Імя, сестра! Імя!
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляОндатрова шуба
Отож)
Автор таке було і 25 років тому.
Багаті жонатіки дружили (проводили час) з молоденькими дівчатами
У мене в 21 рік був колега десь біля 40, який мені подарунки дарував, на сесію фінансово допомогав, обіди оплачував.
Я була скромна і казала, що інтимна не буде. На він казав, що секс у нього вдома є, в вот розмов по душам, горящих щирих очей вже давно немає.
Благоуханочка• 58 минут назад
Ответ дляПолуничка
Военные очень бабам помогают из соцсетей