Подтяжка• 29 апреля 2023

В скільки і як ви привчили діток спати окремо, особливо засинати самому

сказочное_Бали• 29 апреля 2023
Старший з народження сам спав, з меншим як не боролися, нічого не допомогло. До 10 років спав(((

Фуліганка• 29 апреля 2023
6 років спить з нами, 1 рік - окремо
Фуліганка• 29 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Я думала, що мій 6 річка - то максимум
сказочное_Бали• 29 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Я думала, що мій 6 річка - то максимум
О! І Вам одразу легше стало))) мій в один день сказав:’Я пішов до себе!’ І все.
Милота• 29 апреля 2023
З народження
Tanusha 78• 29 апреля 2023
Молодшому 10 років вже, досі з ним лежу, поки засинає. Особливо зараз боїться сам, після сильних вибухів на Новий рік(
Я вже шуткую, що буду з ним лежати , поки не одружиться, потім його урочисто передам жінці
Фуліганка• 29 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Ми купили ліжко, має свою кімнату, всі ці казки, пісні, світло. Максимум він засинає і в 12 ночі вже біля нас)))

Дверной_Проем• 29 апреля 2023
З пологового будинку. Оремі ліжка. Засинали за 5 хвилин
Фуліганка• 29 апреля 2023
Ответ дляTanusha 78
А як жениться після 30? То ще надовго
ПростоБелка• 29 апреля 2023
З 1,7 окремо. Відселили як тільки переїхали в більшу квартиру з однокімнатної. Йому подобалася дитяча кімната і все було цікаве і нрве, тому проблем не було. Брала до себе якщо хворів. Сам не засинає і досі, хоч 5-10 хвилин казочку мушу почитати, йому 6
Tanusha 78• 29 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
А як жениться після 30? То ще надовго
Про це ще не думала, все таки є надія, що стане засипати сам раніше
сказочное_Бали• 29 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Мої з року мали кімнати з дорослими ліжками і танці, і бубни. Малий чекав доки ми заснемо і приходив.
Фуліганка• 29 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
В мене таке саме зі старшим. Молодша від народження спить сама в своєму ліжку))))
сказочное_Бали• 29 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Певно від характеру і нервової системи залежить. Ставлення до обох в мене було абсолютно однакове.
тянитолкайка• 30 апреля 2023
Сразу как вернулись из роддома. Спал в отдельной кроватке.
Танго утрьох• 30 апреля 2023
6,5років-приходить щоночі, хоч і засинає сам в кімнаті. Спав нормально сам з 3р: своя кімната, ліжко, а потім війна, в евакуації спали разом декілька місяців і от, повернувшись додому, знову бігає до нас.
Краля-Галя• 30 апреля 2023
в 13років, я не жартую.
ТаПрямТам• 30 апреля 2023
Оба спали сразу отдельно, кроватку придвигали. Потом отодвинули, ок 6 мес. В 1,5 года переезжали в свою комнату.
Кинг-Конгша• 30 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Блин..наша история.
Почти 10, под утро приходит к нам.
Вечером что бы уснул, нужно около него быть.

Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2023
Так щоб сам пішов, ліг, вимкнув світло і заснув в 6. Просто окремо, але я поряд мала лежати або сидіти з 1,5 поки засне
Щедрик• 30 апреля 2023
Оба ребенка спали в своих кроватках с роддома. С сыном сначала жили в однушке, в его 4 года переехали в квартиру побольше и начал спать в своей комнате. Дочь спит пока с нами в комнате, ее комната ждет, ей 1.4 только. Но она мадам интересная, уже с месяц ее укачивать не надо, положу в кроватку и уйду, засыпает сама, сама так и решила, начала вырываться с рук и просится в кровать. А сыну почти 6, пол часа книги на ночь и минут пять полежать, иначе спать не будет.
Королева спама• 30 апреля 2023
Оба детей спали с нами в комнате до 3х лет. Только старший в кровате, а младшая с нами. В три года просто отвела в свою комнату и все. Но ритуал молоко или какао перед сном и книга.
Банан-барабан• 30 апреля 2023
в 12 років. відрізало в один день. думала, що буде спати до армії.
Заикальница• 30 апреля 2023
Месяцев с 5 спит в кроватке, как активно начал переворачиваться, так и спит отдельно. Если ничего не беспокоит, зубы к примеру, засыпает сам. А бывает качаю в кроватке. Почти 8 месяцев ребёнку
Личко Невеличке• 30 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
У мене навпаки))))))
Старша такий мамсік, вже 11 і то зранку прийшла до мене під ковдру обійматися.
Ставлюся спокійно, значить їй так треба.
Татьяна@..• 30 апреля 2023
Купили ліжко та перший час я лягала з сином ,коли він засинав,то переходила в своє
автор Подтяжка • 30 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
І моя спить окремо ще з полового, але засинає біля нас, потім переносимо. Буває спить всю ніч а буває що посеред ночі прокинеться і проситься до нас
автор Подтяжка • 30 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Мою теж до 1.5 укладувати не потрібно було, положили і вона сама засинала. А потім різко ніби щось сталось, з криками не хотіла лягати сама