Блондинка в Шоколаде• 30 апреля 2023

У вас были ситуации, за которые хочется попросить прощения?

Которые не сразу вам доходят? Может сразу вам казалось, что вы правы. А спустя год, два вы вдруг вспомнили о ситуации и подумали: вот сейчас за неё попросили б прощения?
Локшина на вухах• 30 апреля 2023
Ні

бювет_в_обед• 30 апреля 2023
Так, у батьків хотілося б попросити пробачення.
автор Блондинка в Шоколаде • 30 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Они живы??
Я у отца хочу..мучаюсь что пока жив был мало просила, один раз перед его уходом((( грызёт меня это, физически больно.
ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля 2023
Вы в принципе попросили, успели попрощаться, это уже многое
ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля 2023
Чувство вины у всех наверное, какой бы хороший ребенок бы не был. Папа бы хотел чтоб вы были счастливы, будьте по возможности
Бокс-орун• 30 апреля 2023
Так, у мами і попросила і буду просити пробачення поки живі ми. Я була важкою дитиною. Коли у мене діти появились, лише тепер усвідомлюю.
бювет_в_обед• 30 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Они живы??
Батька нема, мама жива. Зараз в окупованому містечку, сьогодні в сусідів під парканом прилетів град, і таке майже щодня - ближче чи трохи далі... Вона тяжко переживає цю війну. Не хочу телефоном ятрити їх серце ще більше, просто щодня кажу як сильно я її люблю.
Мрію, як після Перемоги зустрінемось усією сім´єю і скажу їй все, що душа просить сказати.
Ответ дляБокс-орун
И я точно так же. Почему понимание так поздно приходит?(
бювет_в_обед• 30 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дівчата, я трохи в шоці, я теж в свої молоді роки чимало їм з татом ’сала за шкуру залила’. Зараз це мій біль і сором.

Бокс-орун• 30 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та капець. Стільки нервів мамі потріпала. Як то пробачити себе. Мама навіть не згадує ніколи. А мене воно просто гризе. І я дякую Богу, що мої діти не в мене пішли. Вже дорослі і такі золоті.
Мальдивирую• 30 апреля 2023
Дуже дуже багато і страшних ситуацій, але я і не наважусь за них вибачитись, а треба було б… Ви точно не одна така.
Дверной_Проем• 30 апреля 2023
Нет, это у меня должны просить прощения.
Видна міленіалка• 30 апреля 2023
Так, нажаль такі ситуації були, досі себе не можу пробачити. у всіх кого образила вже неодноразово попросила пробачення, пробачили, пояснили, що бачили що зі мною відбувається, але допомогти не могли. (дуже важкий період життя був, загнала себе в нервози, депресію, не розуміла що роблю, кажу, всіх у всьому звинувачувала, люди пробачили, а я себе ні, не можу, постійно думаю, гризу себе)