ТочноБудет• 30 апреля 2023

Впо на Полтавщині, вам дають нормальну гуманітарну допомогу для дітей?

В нашій громаді вже 3 міс ні кашок, ні соку, тільки упаковка памперсів. На травень анонс, що дадуть по 1 кг борошна та цукру. Що сталося, чи перестали допомагати, чи покрали? Може хтось знає
ПочтальЁнша• 30 апреля 2023
Спитайте у донецьких- як ім допомогали у 2014… ніхто нікому не зтбовязаний .. дали допомогу- в на тім дякую
Курочка• 30 апреля 2023
Автор, а де саме Ви знаходитесь? Полтава чи район?
Пекельнi Борошна• 30 апреля 2023
В Миколаївській області переселенцям і не давали гуманітарку. Роздавали тільки жителям громади зі словами, що вони виборці, а ми - понаєхалі.
Санька-4b93• 30 апреля 2023
А вы реально думаете, что помощь небесконечная? Большинство фондов уже уменьшают, а то и вовсе сворачивают программы помощи.
Радуга-дуга• 30 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Афигеть
Polser• 30 апреля 2023
В Днепре нормально с гуманитаркой для всех насколько я знаю.
автор ТочноБудет • 30 апреля 2023
Ответ дляКурочка
В полтавській обл
Леди Г• 30 апреля 2023
То ви б дізналися, звідки та допомога йшла. Працюємо з фондом благодійним, співпрацюємо з міжнародною організацією, від неї були і є грошові виплати та продуктові набори. Гігієнічні бокси для дітей були за кошти місцевого благодійного фонду. Скільки могли, стільки закупили та розповсюдили, але ресурси не безкінечні.
Починайте не очікувати, що вам хтось винен, а спиратися на себе.
Покрали. Ну звісно, всі все покрали, саме так. Я фігію
Чучело-Мяучело• 30 апреля 2023
Много где гуманитарка стала меньше. Вы же понимаете, что вечной она не будет?
Фокус-Покус• 30 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
Ну, у автора є зайка, тому усі інші повинні забезпечувати лужайку. Замість дякую - покрали. Після такого не дивно, що ніхто і не хоче допомогати
Г@Л@В@ломка• 30 апреля 2023
Автор, в чем конкретно нуждаетесь?
guseva100500• 30 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Автор, в чем конкретно нуждаетесь?
Підтримую...
Є трохи дитячих речей, також є нові. Що потрібно?
автор ТочноБудет • 30 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
Ось буду, то спитаю, звідки допомога. Ви так кажете, наче я особисто вас звинуватила в крадіжці. Наче це неправда, що дійсно крадуть, хоч не всі не всюди.
Немає то немає, я переживу. Мені туди їхати і так треба, раз в 2 міс явитись, бо знімуть статус впо. То раніше хоч пачку памперсів та якісь консерви давали та дорогу відбивала.
автор ТочноБудет • 30 апреля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Господи, де ви такі розумні беретесь, де написано, що я обурююсь? Я питаю, чому немає.
автор ТочноБудет • 30 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Автор, в чем конкретно нуждаетесь?
В мільйоні доларів як мінімум)))
Насправді в соцзахисті зобов’язують явитися за гуманітаркою, раз на 2 міс, бо знімуть статус впо. Треба наймати машину і 40 км пиляти туди по ямам, грошей немає на це. Раніше хоч памперси давали і я їздила на зекономлені гроші. Таке.
автор ТочноБудет • 30 апреля 2023
Ответ дляguseva100500
Підтримую...
Дякую, речей багато, родичі та друзі повіддавали, в селі насправді багато й не потрібно.