Мона Лиза• 08 марта в 20:44

Сьогодні увесь день сварилися з чоловіком через "дрібницю"

Я вночі дуже погано спала. Сьогодні годин на 12 ми мали зустрітися з мамою чоловіка. Я вже вранці написала повідомлення, що не можу заснути. Ледве прокинулась майже о 12, чоловік вже збирався йти і пішов. Поки гуляв з мамою, мене не запрошував. Я пішла прогулятися сама, написала йому. Була засмучена, що мене не покликали. Він повернувся додому злий. Почав казати, що я зіпсувала цей день. Що чому я не подзвонила, чому "чекала офіційне запрошення". Я не зрозуміла цих наїздів і вважаю винним його, що не покликав до них.
Але через таку дрібницю ми увесь день посварені. Що з нами так? Як можна було посваритись через просте непорозуміння??
наКоблучках• 08 марта в 22:12
Ответ дляМона Лиза
Я вище написала, що не було фрази ’будь на 12 в такому-то місці’. Все розмито - як прокинемось - підем гуляти, десь може о 12. Як прокинулись - він пішов з мамою.
Я тоді подумала, що пішли вдвох і ок. Чому буду дзвонити і наздоганяти, якщо вже гуляють без мене?
Ну и славненько, поступили как захотели ) Главное - не нервничать и не ругаться целый день из-за мелочей. Научитесь не отстаивать правоту, а сворачивать, завершать скандалы. А то это все накапливается, накапливается
автор Мона Лиза • 08 марта в 22:12
Ответ дляГанцю в кєдах
И что Вы ему написали, после того как он ушел?
Що я щойно одна вийшла на вулицю, поки сонце. Гуляю там-то.
Думала, він прочитає, і якщо десь недалеко з мамою - приєднається
автор Мона Лиза • 08 марта в 22:13
Ответ дляЛівий Локіть
Ну так не проблема.
Тільки ж автор з нічого зробила сварку
Нііі
Де вказано, що я почала сварку????
Він почав одразу мене сварити, що я зіпсувала день і не подзвонила їм з мамою
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:16
Ответ дляЛівий Локіть
Ну так не проблема.
Тільки ж автор з нічого зробила сварку
Ну судя по тексту автора, то все же начал муж. Может у мужа будет и другая точка зрения на вот это вот все, но все же, если автор уже не спала, то можно было и сказать ’Я пошел, когда соберёшься - набери, мы подойдем к дому, тебя заберём’, а не подкалывать ее, что она заспала.
Ну хотя бы из уважения к ее беременному состоянию, я уж молчу о любви и заботе
Молчалка• 08 марта в 22:17
Ответ дляМона Лиза
Чесно - так, не дуже. Я більше люблю, коли ми гуляємо без мами. Але його мама живе поруч з нами і ми десь раз на тиждень гуляємо втрьох
Я так и поняла читая ваши отмазки, ой, ответы)
Муж уходит, вы спите. Я б на месте вашего мужа тоже вас не будила. Да и потом своими звонками: ’Ты встала? Присоединяйся, мы ждем’ зачем тревожить, а вдруг вы еще спите.
Вы говорите, что проснулись перед его уходом, но особо ничего не помните. Скорее всего, вы с мужем общались сквозь сон.
Что вам мешало позвонить ему и спросить где они, чтоб вы подошли к ним? Вы просто не хотели гулять с его мамой. В этом ничего страшного нет, нужно было так и сказать мужу. Выгулял бы он свою маму, а потом вместе с вами ваше новое платье))
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:18
Ответ дляМолчалка
Ну это да, обговорить, что его мамы многовато в из жизни, лучше бы ДО рождения ребенка
Лівий Локіть• 08 марта в 22:19
Ответ дляГанцю в кєдах
Слухайте
Чому навколо автора потрібні ці танці з бубном?
Саме вона завтикала і не зі рала і вчасно, то чому інші повинні їй дзвонити?
Молчалка• 08 марта в 22:19
Ответ дляЛівий Локіть
Ну то чому ви годинник не завели на 11, щоб прокинутись?
А зачем будильник? Выходной, тем более автор беременная, а здесь прям как обязаловка
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:21
Ответ дляЛівий Локіть
Слухайте
Ну бо близькі люди так роблять, навіть якщо інша людина не встала вчасно на прогулянку, будучи в вагіному стані
Лівий Локіть• 08 марта в 22:21
Ответ дляМолчалка
З яких пір вагітність це хвороба?
Якщо спала, то чому сама не передзвонила чи чоловік повинен був здогадатись сам, що воно ото встало і хоче гуляти
автор Мона Лиза • 08 марта в 22:21
Ответ дляГанцю в кєдах
За його словами було так: він мене будив, не добудився. Я цього навіть не пам´ятаю. Поки я спала, мама вже чекала. Коли я прокинулась, почав тролити, що я сонця походу не побачу. За його словами, він спитав, скільки часу треба на збори. Я щось відповіла типо, але не пригадую. Може сонна сказала щось автоматом. Потім за його словами мене з мамою ту кількість часу почекали під домом і пішли. Чоловік вирішив, що я просто ’продинамила’
ТихоЯ• 08 марта в 22:21
Ответ дляГанцю в кєдах
После рождения ребенка бабушка ой как понадобится
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:21
Ответ дляЛівий Локіть
З яких пір вагітність це хвороба?
Воно? Цікаве у Вас відношення до вагітних жінок
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:23
Ответ дляТихоЯ
Ну смотря какая бабушка. Такая может и не понадобится. Так автор можете и с ребенком сама дома быть (фактически так оно уже и есть), пока сын маму выгуливает.
Молчалка• 08 марта в 22:26
Ответ дляЛівий Локіть
З яких пір вагітність це хвороба?
Беременность - не болезнь, но я в этом состоянии в первом триместре спала на ходу, вот прям хроническая сонливость на меня нападала.
Не позвонила, потому что не хотела с его мамой вместе гулять, уже выяснили это
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:27
Ответ дляМолчалка
Я однажды прям на работе в офисном кресле уснула. Хорошо хоть клиентов не было...кажется
автор Мона Лиза • 08 марта в 22:28
Ответ дляМолчалка
Не тільки. Мені ще був неприємний тролінг чоловіка. Це з самого пробудження трохи роздратувало. Потім він просто пішов, не сказав ’приєднуйся до нас’, а це теж неприємно.
Молчалка• 08 марта в 22:31
Ответ дляМона Лиза
Он и сейчас на вас дуется? Не держите в себе обиду, подойдите и поговорите.
Только без выяснений вот этих всех подробностей и упреков друг другу
автор Мона Лиза • 08 марта в 22:36
Ответ дляМолчалка
Наче помирилися вже. Він почав миритися. Але день був трешовий просто через непорозуміння. Він щось спитав, я сонна не чула і ми один на одного ображені. І сварку почав він, я ображалась мовчки. Ще й почав гостро, мов я увесь день зіпсувала, така я погана
Молчалка• 08 марта в 22:43
Ответ дляМона Лиза
Вот и отлично, что разобрались.
А еще было бы неплохо договориться с мужем, что маму он и сам может зайти поздравить, тем более она живет рядом с вами, а вот сам праздник провести со своей женой как вы хотите и где хотите.
Мама и так вниманием сына не обделена судя по вашим рассказам про еженедельные прогулки втроем
Большой секретик• 08 марта в 23:57
Ответ дляМона Лиза
Скільки вам років? Хай гуляє з мамою сам. Це буде їхній час побути вдвох.
Так як ви збираєтесь, ви б і до вечора не вийшли. Що там збиратись? Зуби почистила, волосся причесала і ок. Це ж не прийом у британської королеви, а просто прогулянка.
Ви надто ускладнюєте. Як ви будете давати собі раду з дитиною? 2 няньки і 3 помічниці по господарству? + 2 мами нс підстраховку . Не дивно, що його це дратує
автор Мона Лиза • вчера в 00:02
Ответ дляБольшой секретик
Ну так зуби почистила, волосся розчісала - вже хвилин 10. Я не півгодини збираюсь. Крізь сон я й сказала 10 хвилин.
Хоча чоловіка дратує, що я сплю багато
Большой секретик• вчера в 00:04
Ответ дляМона Лиза
Хоча чоловіка дратує, що я сплю багато
Значить він знає, що на практиці то не менше години. А там вже мати названює, що вона вийшла. І він такий між вами двома.
Так і скажіть, що не дуже то й хотіли і тягнули час.
Мюллерная• вчера в 00:05
осилила три страницы бреда авторицы

та там походу два сапога пара-общаются через сообщения, ни о чем не могут договориться, ни о времени ни о месте ни кто кого ждет, зовет и тд

потом оба предьявы друг другу кинули, обидку включили и дуются

так шо они друг друга прям нашли
Большой секретик• вчера в 00:05
Ответ дляГанцю в кєдах
Раз в неделю - это многовато?
автор Мона Лиза • вчера в 00:11
Ответ дляМюллерная
осилила три страницы бреда авторицы

так шо они друг друга прям нашли
Тому що писалося після безсонної ночі і після сварки та істерики. Хочу поговорити про це, хоча виражаю думку не зовсім добре в таком стані
Мюллерная• вчера в 00:14
Ответ дляМона Лиза
учитесь быть взрослее что ли, несмотря на обстоятельства.

проще относитесь к вещам. с вас что, убудет если позвоните?
сами придумали, так что ж на супружника дуться теперь??

вы оба хороши.
если не изменитесь то финал брака максимально близко.

роды и маленький ребенок только усугубит ситуацию