Мона Лиза• вчера в 20:44
Сьогодні увесь день сварилися з чоловіком через "дрібницю"
Я вночі дуже погано спала. Сьогодні годин на 12 ми мали зустрітися з мамою чоловіка. Я вже вранці написала повідомлення, що не можу заснути. Ледве прокинулась майже о 12, чоловік вже збирався йти і пішов. Поки гуляв з мамою, мене не запрошував. Я пішла прогулятися сама, написала йому. Була засмучена, що мене не покликали. Він повернувся додому злий. Почав казати, що я зіпсувала цей день. Що чому я не подзвонила, чому "чекала офіційне запрошення". Я не зрозуміла цих наїздів і вважаю винним його, що не покликав до них.
Але через таку дрібницю ми увесь день посварені. Що з нами так? Як можна було посваритись через просте непорозуміння??
Мона Лиза
• вчера в 20:47
Ответ дляPrervana
Будильник отменили? Вы ж заранее договаривались. Куда он вас еще дополнительно должен был приглашать?
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Шумелка Мышь• вчера в 20:47
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
А че не позвонили?
Все будет, но потом• вчера в 20:47
Ответ дляШумелка Мышь
Так может он думал, что Вам не очень хорошо, не выспались.
Удалено администрацией...
Ганцю в кєдах• вчера в 20:48
А кому Вы утром написали, что не можете уснуть, а не поняла? Мужу? Свекрови?
Все будет, но потом• вчера в 20:48
Ответ дляГанцю в кєдах
Во во
Мона Лиза
• вчера в 20:48
Ответ дляВсе будет, но потом
Удалено администрацией...
Я не спала, але не була зібрана
Солоденька цукОрка• вчера в 20:48
Ну так если вы проспали вы и звонить должны
Я бы в вашей ситуации вообще звонила бы свекрови и говорила «ну что, а соня, собралась. Где вы там? Как гуляете? Сейчас к вам приеду)»
Красота неземная• вчера в 20:48
Мда....как же мамочки которые ночами не спят, а потом готовят, убирают, гуляют с ребенком. А тут паня плохо спала и встать не смогла, бедный муж.
Мона Лиза
• вчера в 20:48
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, йому
Love_Love_Love_• вчера в 20:48
Так виидомовлялись гуляти з мамою, але пішли гуляти сама. Ви трохи дивна. Треба було до них приєднатися
Шумелка Мышь• вчера в 20:48
Ответ дляМона Лиза
Наче нав´язуюсь
Так Вы же все вместе собирались. Кому Вы навязываетесь? Мужу?)))
Все будет, но потом• вчера в 20:49
Ответ дляМона Лиза
Я не спала, але не була зібрана
Удалено администрацией...
рукиЖимолости• вчера в 20:49
Кому вы сообщение написали?
И в чем проблема позвонить и сказать, что хотите присоединиться и погулять.
Мона Лиза
• вчера в 20:49
Ответ дляСолоденька цукОрка
’десь на 12’
Там не було чіткого часу і місця зустрічі
Все будет, но потом• вчера в 20:50
Ответ дляМона Лиза
Так, йому
А он где ночью был? Вы какая то тугая. Вы можете внятно мысли излагать???
Лівий Локіть• вчера в 20:50
Чоловік правий
Ви завчасно домовлялися що зустрінетеся всі разом
Тому ваша поведінка дуже дивна
Мона Лиза
• вчера в 20:50
Ответ дляВсе будет, но потом
Спав він