Пацелуйнитуда• 01 мая 2023
Martin Lion 06 дійсно схожі на бакару 540? Чи віддалено?
Що найбільш схоже, щоб бюджетно?
Борець за гаманець• 01 мая 2023
О, знову реклама парфюмів з Єви? До речі, я повелася і замовила Мартін Ліон 30 (аналог брайт крістал). Напрямок один - це вся схожість. Більше не поведуся.
Шопингмонстр• 01 мая 2023
Ні, оці всі аналоги зовсім не те. Не витрачайте гроші. Я зараз без парфумів і не купую дешеві, в кращі часи підзбираю грошей і куплю собі відливант. Баккара в моєму списку бажаних ароматів теж є, але перші вишня від том форд.
Ответ дляШопингмонстр
Бакара краще! Раджу переглянути пріоритети
Шопингмонстр• 01 мая 2023
Ответ для4мама
Я Том Форд вже мала, на 100% мій аромат, підіймає настрій, отримувала компліменти. Тому він номер 1. Баккару хочу спробувати саме через її популярність, але зараз навіть відливант купити не можу.
Ответ дляШопингмонстр
А мені після ковіду Форди щось так зі скрипом заходять, раніше просто обожнювала , а зараз у базі відчуваю якісь нотки сірководневі :((
Вже менше з часом, але буває.
В Вас все буде добре, обов´язково! Купите собі усе! Життя така штука, що любить нам випробовування влаштовувати, щоб більше цінили потім те, що є, пройшовши через злидні.
Вже менше з часом, але буває.
Шопингмонстр• 01 мая 2023
Ответ для4мама
Вже менше з часом, але буває.
Дякую
Пластилин_Колец• 01 мая 2023
Ніколи ніхто Вам не напише, що 1 в 1, тому що це не так, всі аналоги - то наближені до брендового аромати, десь кращі, а десь гірші версії, а власниці дорогих парфумів будуть писати, що краще 1 мл відливанту оригіналу і будуть праві, бо їм відомо, як оригінал розкривається і як звучить по нотам.
Але в плані парфумів точно дасть відповідь тільки власний затест на даний час, тому що здатність сприймати запахи у нас індивідуальна, причому часто ще й змінюється з часом, залежить від погоди, температури навколо і психологічного стану, який ще як закріпиться якорем за парфумом і аромат може нагадувати стан, подію, яка була в цей час.