ПушАпница• 01 мая 2023
Девочки, у кого дома стоят рекуператоры, зайдите пожалуйста.
Где они у вас стоят,сильно ли портят интерьер?Муж настаивает,что это нужная вещь в доме,а я не знаю куда его приткнуть чтобы не было как больмо на глазу.Нужно в спальню и гостинную.Буду очень благодарна за советы.
Татьяна -3329• 01 мая 2023
Робили повністю вентиляцію в стелі. Але і рекуператори були як варіант. Є такі які вбудовуються в стіну, і зверху просто звичайна кришка, яку до речі ви самі можете пофарбувати в колір стін. Ми фарбували кондиціонери така радіатори в автомайстерні. І буде супер, не буде як бельмо