Инста_Богиня• 01 мая 2023
Средства для волос Kevin Murphy - хорошие или нормальные?
Чем вы пользовались и что понравилось? И была ли у кого-то такая маска, как вам?
Инста_Богиня
• 01 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
мне никак
А какие у вас волосы? Какая структура?
ПлюшкамиБалуюсь• 01 мая 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А какие у вас волосы? Какая структура?
Крашеные, длинные и пористые
Я не заметила ни улучшения,ни ухудшения.
Флюорография гуся• 01 мая 2023
Кевин мерфи слабый для пористого блонда, не рекомендую. Лучше давинес, олаплекс.
Инста_Богиня
• 01 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я олаплекс не пробовала, но давинес совсем не подошел(В основном маски были давинес
Stepa_nida• 01 мая 2023
В мене Кевіна лише Анті гравіті спрей - класний, люблю його, головне не лінуватись і гарно видувати при укладці.
Мінус знайшла лише один - він пахне кокосом, причому не сушеним (кондитерським) а от саме свіжим справжнім запахом кокоса.
Як виявилось, я цей запах терпіти не можу
Stepa_nida• 01 мая 2023
У маски непоганий склад, але не ідеальний - силікон іде в першій пʼятірці інгредієнтів, за таку ціну мені це не дуже підходить. Я надаю перевагу силіконам у престайлінгу та стайлінгу, а не догляді.
Как_б_не_так• 01 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Поддерживаю, в мерфи только тонирующий бальзам супер