Кокосиха• 01 мая 2023

Є жінки які нічого не колють, але при цьому для них важлива краса

Я нічого не колю, але зрозуміла, що хочу. Досить боятися!
Хочу вколоти чоло, відбілити зуби ( для початку), на майбутнє можливо і вініри, хочу схуднути на один розмір, який наїла на війну. Постригти каре, коли скину свої щоки і поверну скули.. Ще вени хочу прибрати на ногах, коли склеюють їх, запаюють якось.
Починаю думати "скільки того життя?" Мені 36
Є противники уколів і цього всього. Але, мені здається це ті самі які противники суконь, макіяжу, спорту, краси в цілому. Чи є такі, які завжди роблять макіяж, стильно одягаються, роблять манікюр, витрачають купу грошей на парфум але уколи при цьому всеодно ні? Чому?
Хочу послухати
Учора побачила дуже гарну жінку, і відчувала себе так невпевнено поряд з такою. Вона засліплююче гарна. Відбілені зуби, макіяж інтенсивний, нарощене волосся, губи свої але гарні..
Треба також щось робити..
Також рада буду почитати відгуки про відбілювання, і вени
Результат:
вже голосів: 172
72 (41.86%) Не колю, боюся, краса важлива
36 (20.93%) Колю
31 (18.02%) Результат
27 (15.7%) Не колю, краса не на 1му місці
6 (3.49%) Не колю, бо не треба. Буду
Невісточка ж• 01 мая 2023
Філери та ботокс то різні речі.
автор Кокосиха • 01 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Філери та ботокс то різні речі.
Звісно. Мені потрібно ботокс. Комусь філер.
Страшно і те і інше. Але дівчата ідуть на це, заради краси
Olga1987-26• 01 мая 2023
Як каже моя стоматолог, що ні вона і ніхто з її знайомих стоматологів зуби не відбілюють. Але якщо у вас прям стрьомні, то краще відділіть і живіть спокійно. Щодо вен- сходіть до флеболога, він краще за нас порадить чи потрібно вам це робити
Любовь Калистратовна• 01 мая 2023
Мне важно, но я боюсь. И думаю что не всем надо..Часто вижу что это заметно. Маникюр и макияж делаю, волосы крашу. Ресницы, брови, тату, ботокс, губы нет.
БоХатая• 01 мая 2023
У Вас дивне голосування. А не колю,бо сприймаю себе такою як я є і сама собі при цьому подобаюсь,чому немає?
Уколи і краса не обов´язково поряд йдуть
Теща дочки• 01 мая 2023
Не колю, потому что люблю себя. Одежда, парфюм, маникюр, даже волосы бы наростила. Спорт и стройность. Зубы - это здоровье. Уколы нет и нет. Это яд, накапливаясь, дает отеки, все становятся страшными, как алкоголики.
Это ужасно.
Пацаааааааан• 01 мая 2023
Вы главное губы не дуйте. Это не про красоту так точно.
В шоколаде• 01 мая 2023
Красота важна, но не приемлю инородные вливания, считаю, что природу не обманешь, уход важен, но без уколов. Аппаратные процедуры, пилинг, массаж - это мое. А выглядеть как натянутая кукла не хочу, людей с ботоксом и пластикой красивыми не считаю.
автор Кокосиха • 01 мая 2023
Ответ дляOlga1987-26
У мене завжди був 2 тон з найбіліших можливих у європейців зуби. Але то давно було, зараз може і 3 тій, не перевіряла давно
Але темні і не жовті. Моя знайома стоматолог також не радить. Але хочеться
сЛАдКОежКА• 01 мая 2023
Я против именно уколов, но всеми руками за другой уход. По поводу уколов, то имею ввиду, что против для себя. Себе бы не делала. У остальных тоже своя голова на плечах)
Хи хи, ну ну• 01 мая 2023
Мені ще рано думати про уколи ( 33 роки ) а потім вже буде пізно Мені здається що мені це не потрібно, в мене завжди було все добре з самооцінкою, мені і зараз багато кажуть компліментів, для чого мені щось колоти якщо я собі подобаюсь в своєму віці і в своєму вигляді. Але нічого не маю просто покращення інших, тіло це особиста справа кожного власника .
Оле Лукойе• 01 мая 2023
Автор, не погоджуюсь з вашим сприйняттям краси.
’Але, мені здається це ті самі які противники суконь, макіяжу, спорту, краси в цілому.’ - я сторонник стильного одягу, якісних засобів для догляду.
Але я проти уколів в 36 років. І проти ’інтенсивного’ макіяжу і нарощеного волосся у повсякденному житті.
І парфуми, а також одяг не стосуються фізичної краси і молодості людини.
Life is Beautiful• 01 мая 2023
Не колю, есть много других проблем, важнее внешности. Вообще не понимаю тех, кто сильно заморчивается внешним видом.
Я не чарівниця вам• 01 мая 2023
Колю только ботокс и полионуклеотиды . Против филлеров , губ ресниц и прочего дешевого тюнинга . Но за хорошую косметику , аппаратные процедуры и естественно уход за собой , стильную одежду . За проф чистку но против отбеливания по глупости делала пару раз чувствительность бешеная была пару лет
Барвіночка• 01 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Это ужасно.
И головы такие огромные
Пацаааааааан• 01 мая 2023
Одно дело: убрать заломы на лбу. И совсем другой колхозняк: приклеить брови, ресницы, губищи. Все отлично, если придерживаться меры и чувства вкуса.
Асталависта бэйби• 01 мая 2023
Мне 40. Я никогда не стремилась быть лоснящейся красоткой, в которой все идеально.
Поддерживаю общий уровень ухоженность : маникюр, покраска, макияж .
Стараюсь не полнеть.
Возрастные изменения огорчают, но не до того, чтобы срочно бежать и колоть.
25 лет мне все равно не будет. Для своего возраста выгляжу неплохо. Лишь бы здоровье было.
Перша на селі• 01 мая 2023
Я наконец довела кожу до состояния в котором не нужен тональный и тоже хочу инъекции. Под глазами провалы, среднюю треть восполнить и ботоксом поднять брови (у меня очень малое расстояние между бровью и глазом + нависшее веко). Тоже боюсь, но уже 37, надо что-то предпринимать(
Без комплексів• 01 мая 2023
Дивне опитування. Не колю. Але не тому що боюся. А тому що маю розум це не робити
Стрекоза любви• 01 мая 2023
Автор, ви стільки всього хочете одразу. Не коліть, ви ще доволі молода. Почніть з догляду за обличчям, за зубами, схудненням.
parele• 01 мая 2023
Я себя и такую люблю, не идеальную. И это прекрасно, когда ты не гонишься за постоянно ускользающей молодостью, а просто живешь. Причем живешь качественно, с полноценным сном, занятиями спортом, нормальным питанием, и т.д. Одежду-обувь-парфюмы тоже никто не отменял.
Уколы ботокса и всяческих филеров искренне считаю злом для здоровья и внешности. Пусть не сиюминутным, но точно с отложенным действием.
tarveldy• 01 мая 2023
після 40 почну, але стрьомно
Голодаю• 01 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Нет, не хочу. Мне 40. Можно превратиться в блиновскую.
Стоматология , спорт , косметолог, массаж, волосы ( стрижка , покраска)
Хвець-тець• 01 мая 2023
не колю, це не має значення для мене.
Перловая Кашка• 01 мая 2023
Ответ дляБоХатая
от згодна
норм так маркетинг працює, якщо ставлять знак = між красою і уколами
Голодаю• 01 мая 2023
Ответ дляПерловая Кашка
от згодна
тоже как в китае : быть вечно 19 и милой
MamaGalya• 01 мая 2023
На першому місці здоров’я. Колоти хімку сенсу не бачу. Планую блефаропластику в майбутньому.
Разгуляшка• 01 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Это ужасно.
Абсолютно согласна. Ни разу не видела женщину наколотую и при этом органичную. И я думаю, неужели их мужьям нравятся вот эти раздутые страшно рядом
Добро с Кулаками• 01 мая 2023
Уколола лоб, гусиные лапки, через месяц эффекта ноль, но месяц я такая красотка была, эх так жалко, что лишь месяц эта хрень продержалась.
МеняАЖтрусит• 01 мая 2023
Мені 43. Нічого не колю і поки не збираюсь, в мене так хороша шкіра. Манікюр, зал, салон, педикюр, депіляція на пост основі))