Кокосиха• 01 мая 2023

Є жінки які нічого не колють, але при цьому для них важлива краса

Я нічого не колю, але зрозуміла, що хочу. Досить боятися!
Хочу вколоти чоло, відбілити зуби ( для початку), на майбутнє можливо і вініри, хочу схуднути на один розмір, який наїла на війну. Постригти каре, коли скину свої щоки і поверну скули.. Ще вени хочу прибрати на ногах, коли склеюють їх, запаюють якось.
Починаю думати "скільки того життя?" Мені 36
Є противники уколів і цього всього. Але, мені здається це ті самі які противники суконь, макіяжу, спорту, краси в цілому. Чи є такі, які завжди роблять макіяж, стильно одягаються, роблять манікюр, витрачають купу грошей на парфум але уколи при цьому всеодно ні? Чому?
Хочу послухати
Учора побачила дуже гарну жінку, і відчувала себе так невпевнено поряд з такою. Вона засліплююче гарна. Відбілені зуби, макіяж інтенсивний, нарощене волосся, губи свої але гарні..
Треба також щось робити..
Також рада буду почитати відгуки про відбілювання, і вени
Результат:
вже голосів: 172
72 (41.86%) Не колю, боюся, краса важлива
36 (20.93%) Колю
31 (18.02%) Результат
27 (15.7%) Не колю, краса не на 1му місці
6 (3.49%) Не колю, бо не треба. Буду
Невісточка ж• 01 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Які ж жінки дурні. Готові в себе колоти ТОКСИНИ, щоб виглядати молодше. Це ппц. Навіть якби мільйони мала, ні за що би не ризикувала так здоров´ям, потім лице як воскове, розпухле, роздуте. Навіть в зірок.
Якщо ви про ботулотоксин він обличчя не роздуває.
Успокойся_Успокойся• 01 мая 2023
Даже не знаю, что и ответить. Не колю и ничего из Вашего списка не делаю. Но красота для меня важна. У меня просто нет лишних финансов для всего этого. Поэтому я просто не толстею, хожу на обычную чистку зубов (не отбеливание), маникюр и педикюр делаю сама себе гигиенический, волосы не крашу, т.к. нет седины, макияж тоже ежедневный не делаю, не вижу смысла, наношу просто солнцезащитный крем и блеск для губ. В общем, наверное, это все ужасно, но как-то так.)
ЛюбимаЯНЬ• 01 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Зашла, обозвала, а в итоге вообще не в теме)
Семенівни сусідка• 01 мая 2023
Не колю потому что мне не понравилось. Ботокс лоб разгладил, но опухло верхнее веко, стали появляться отеки под глазами. Косметолог сказала у меня такая особенность. И их 2 было с одним и тем же результатом. Поставила в щеки рэдиес подчеркнула носослезку, прям провал был. Уколола немного губы носогубка. Та блин, невезуха. Живу какая есть. Деньги на другое трачу, бутики, часики, туфельки.