Голубка миру• 01 мая 2023
І все ж лазер зони бікіні можна було б почати робити зараз?
Якщо припустим поки море мені не світить, максимум літом, в мене просто сильна волохатість там, виходить аж на ноги. І ще таке інтимне питання, є волосся прям коло попи, там лазером прибирають?
Голубка миру
• 01 мая 2023
А якщо літом все ж таки засмагатиму на сонці, це ніяк не нашкодить? Скільки кому процедур вистачило ?
Даха-сваха• 01 мая 2023
Ответ дляГолубка миру
Засмагати не можна після процедури і до, не пам´ятаю за скільки, бо я не засмагаю взагалі. Я сама почала робити місяць назад, 8 травня піду на другу процеуру, після першої результат фігня.
дама_из_декрета• 01 мая 2023
Ви плануєте без трусів засмагати? Бо якщо в купальнику, то не нашкодить. Ну хіба якщо волосся є за межами трусів, то тиждень до і після процедур не треба засмагати, просто підлаштуйте сеанси під дати відпустки.
Усе волосся до пляжного сезону точно не приберете. А от зменшити волохатість і залишити пушкове волосся на лобку - можете. На статевих губах узагалі все ніяк не приберете (бо через слизову всередині між складками там ніхто не водитиме так, щоб усе начисто прибрати). Я десь після 15 процедур помітила, що нічого не змінюється, росте трохи пушкового на лобку і досить багато на губах (але воно м´якше і не колеться коли відростає щетина). І після консультації з кількома майстрами вирішила, що цього мені досить.
Навколо анусу теж роблять.
Швидка Настя• 01 мая 2023
Ответ дляГолубка миру
По-моему, 2 недели нельзя загорать после.