Stefaniya K.• 01 мая 2023

Крим. Справа в тому, що вони не вірять..

Справа в тому, що вони не вірять. Я натрапила на декілька відео, зокрема про цьогорічну Ялту. Зрозуміло, що місцеві блогери намагатимуться показати квітуче місто, що все у них добре, що Крим чекає на туристів - а в коментах топчаться росіяни з самої Росії, і там ахи та охи.
- Ах, мы так скучаєм по Ялтє!
- Ох, какая красота, какіє родныє мєста, наш любімый Крым!
- Наша гостініца, в которой мы отдыхалі, вспомінаєм с тєплом!
- Спасібо вам, что показываєтє нам такую красоту, пусть у вас всє будєт хорошо...

Так не буде. Вони не розуміють, що війна - реальна. Поки що вони з Воронєжа чи Волгограду бачать іншу реальність, але Крим цього літа ду-у-уже в слабкій позиції. І більшість скоріше за все до Криму не поїде - але в душі і ті, хто в Криму, і ті, хто далі на росії, - всі вони не хочуть вірити, що казці прийшов кінець. Бо це у них така чергова червона лінія, і вона червоніша за Донбас та колись окупований Херсон. Червоніша за Білгородську чи Брянську області.

Де та Умань, коли ти прокидаєшся, в тебе тихо, все як завжди та війна тебе не стосується? Де той Дніпро, де той Київ чи Харків, з їх руйнуваннями та болем? Так само далеко, як сирійські діти в Алепо, про яких російські дипломати казали, що то постанова. Постанова, зрежисована в Голівуді, присипана попелом.

Але все більш ніж реально - і для Ялти в тому числі. Звісно, що від нас вони не отримають концентраційних таборів для цивільних. Ніхто не буде їх роздягати в пошуках татуювань, та розводити жінок окремо, чоловіків окремо, допитуючи їх. Не будуть депортовані їх діти, не будуть розлучені з батьками та викрадені. Не будуть вбиті пострілом в живіт. Не будуть згвалтовані. Вони, нажаль, цього не отримають. Але з пляжу піти їм доведеться, залишивши після себе сморід та лайно в ялтинських кущах.
феечка.• 01 мая 2023
Ответ дляБелье с кружевами
Скатертью дорога
щоб им гвозди на каждом метре, щоб вони пеша с чемоданом

LudaSHS• 01 мая 2023
Ще
Не то щоб вау

Але приятно
❗️Китайська делегація ООН вперше проголосувала ’за’ резолюцію Генасамблеї, в якій росія названа агресором у війні проти України.
Раніше Китай утримувався від голосування щодо таких резолюцій.

У резолюції про співпрацю між ООН та Радою Європи йдеться про ’безпрецедентні виклики’, які стоять перед Європою ’після агресії російської федерації проти України, а раніше проти Грузії’.
LudaSHS• 01 мая 2023
І бавовни
Тоже новини
LudaSHS• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
писали что очередь на мосту после тех взрывов на днях.они подумали -началось наступление наше.
Так вон скан
Вчера еще читала
LudaSHS• 01 мая 2023
Ответ дляappareils
Ну я теж не вірю про літо в Криму!
⚡️літо буде спекотне , с огоньком!
Не для нас. Але є ньюанс
LudaSHS• 01 мая 2023
Ответ дляКонкордія
На все свій час, як не вірять, то на свої очі побачать, як таке буде. Зараз час такий, інформаційна тиша і поки турбулентність, ще б ми за віру орків не переживали і їх обмануті надії. Ще і нам рано радіти передчасно
Треба тримати в напрузі ворога, хай чекає. Це практика інформ війни
LudaSHS• 01 мая 2023
Между Крымом и Россией сейчас активно курсируют правительственные самолеты, по которым оккупанты вывозят ценности и свои семьи.

@yigal_levin
автор Stefaniya K. • 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау

Але приятно

Египет проголосовал тоже за нас.приятно..
автор Stefaniya K. • 01 мая 2023
боже як я хочу ракет туди да бомб

автор Stefaniya K. • 01 мая 2023
а я не злая.я взаимная
LudaSHS• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Китай решил отказаться от практики «воздержания» при голосованиях в ООН по документам с жесткими формулировками в отношении российского вторжения в Украину.

Китайская делегация проголосовала «за» резолюцию Генеральной ассамблеи, где Россия названа «агрессором», следует из данных, опубликованных представительством Исландии в ООН.

В документе А/77/L.65 «Сотрудничество между ООН и Советом Европы» говорится о «беспрецедентных вывозах», которые стоят перед Европой «после агрессии Российской Федерации против Украины, а до этого против Грузии».

Резолюция также призывает «возместить ущерб», нанесенный жертвам российской военной агрессии, и «привлекать к ответственности всех тех, кто виновен в нарушении норм международного права».

Помимо Китая за документ проголосовал Казахстан и все прочие постсоветские республики, кроме Таджикистана и Узбекистана (они воздержались), а также страны, которые российские власти называют «дружественными». Среди них - Индия, Бразилия и Турция.

Голоса «против» поступили лишь от пяти государств. Помимо России, это Беларусь, Демократическая республика Конго, Никарагуа и Сирия. «За» выступили 122 страны.
Floricia• 01 мая 2023
Ответ дляappareils
Так,все можливо. Головне щоб наші,,партнери,, не закричали ,,не треба,, бо буде ескалація
Так и будет
Мурнетка• 01 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
Все может быть .
Крым же легче будет освободить , чем на материке наши территории
Там мост перебить и всё .
Возможно Крым одним из первых и вернётся .
А теперь представьте себе 90% пророссийского населения Крыма, бывшие украинцы, которые будут озлоблены, делать провокации, устраивать митинги и беспредел.
Пропаганда там поработала очень хорошо, всем, кто собирается в Крым после победы - категорически не советую.
Там сейчас столько зомби-фанатиков х*йла, что могут прирезать где-то в раздевалке на пляже...
Мурнетка• 01 мая 2023
Ответ дляappareils
Я чувствую, что его уже никогда не вернут, увы
Сухогруз• 01 мая 2023
Есть оптимисты, а есть реалисты...
Ната1975• 01 мая 2023
Ответ дляksusha1155
Чого міст не бомблять?
Щоб можна було по ньому свалити
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляappareils
Ну я теж не вірю про літо в Криму!
я вообще думаю, что в итоге договорятся, но Крым точно рашке оставят(( вот только с оккупированными территориями непонятно((
TATATA1973• 01 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Я, наприклад, взагалі туди більше ніколи не планую їхати. По -перше, галєчний пляж не для мене, фу, а по -друге, кримчани мені так спротивіли, що хай там хоч головою накладуться, мені на них плювати. РОзумію, що там є і адекватні люди, але не зможу себе перебороти. Якби вони не подали приклад Донбасу, цього всього можливо і не було. А так.... За руським кораблем. Мої родичі давно з відти виїхали і чудово вже обжилися в Харкові.
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау

Але приятно

если бы Китай стал на нашу сторону.. то война бы быстро закончилась

nabludatel• 01 мая 2023
Ответ дляСухогруз
Есть оптимисты, а есть реалисты...
Оптимісти на рашці сподіваться залишити собі Крим, а рашисти-реалісти розуміють, що Крим знову повернеться до України
LudaSHS• 01 мая 2023
Ответ дляmarydgayne
Китай ни на чьей стороне.вернее, На стороне денег. Ему не надо просто долгая война, ему надо ресурсы и рынок.
natapri• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау

Але приятно

А я вважаю що це саме ВАУ, якщо це правда
natapri• 01 мая 2023
Ответ дляTATATA1973
Можна до бандерівських татарів завітати)))
ksusha1155• 01 мая 2023
Ответ дляTATATA1973
Ви знаток)))) У Криму не всюди галька.
автор Stefaniya K. • 01 мая 2023
там того всього Криму населення 2 мільйони-як пів столиці.мільйон втече точно.залишиться 1