Справа в тому, що вони не вірять. Я натрапила на декілька відео, зокрема про цьогорічну Ялту. Зрозуміло, що місцеві блогери намагатимуться показати квітуче місто, що все у них добре, що Крим чекає на туристів - а в коментах топчаться росіяни з самої Росії, і там ахи та охи.
- Ах, мы так скучаєм по Ялтє!
- Ох, какая красота, какіє родныє мєста, наш любімый Крым!
- Наша гостініца, в которой мы отдыхалі, вспомінаєм с тєплом!
- Спасібо вам, что показываєтє нам такую красоту, пусть у вас всє будєт хорошо...
Так не буде. Вони не розуміють, що війна - реальна. Поки що вони з Воронєжа чи Волгограду бачать іншу реальність, але Крим цього літа ду-у-уже в слабкій позиції. І більшість скоріше за все до Криму не поїде - але в душі і ті, хто в Криму, і ті, хто далі на росії, - всі вони не хочуть вірити, що казці прийшов кінець. Бо це у них така чергова червона лінія, і вона червоніша за Донбас та колись окупований Херсон. Червоніша за Білгородську чи Брянську області.
Де та Умань, коли ти прокидаєшся, в тебе тихо, все як завжди та війна тебе не стосується? Де той Дніпро, де той Київ чи Харків, з їх руйнуваннями та болем? Так само далеко, як сирійські діти в Алепо, про яких російські дипломати казали, що то постанова. Постанова, зрежисована в Голівуді, присипана попелом.
Але все більш ніж реально - і для Ялти в тому числі. Звісно, що від нас вони не отримають концентраційних таборів для цивільних. Ніхто не буде їх роздягати в пошуках татуювань, та розводити жінок окремо, чоловіків окремо, допитуючи їх. Не будуть депортовані їх діти, не будуть розлучені з батьками та викрадені. Не будуть вбиті пострілом в живіт. Не будуть згвалтовані. Вони, нажаль, цього не отримають. Але з пляжу піти їм доведеться, залишивши після себе сморід та лайно в ялтинських кущах.
- Ах, мы так скучаєм по Ялтє!
Ще
Не то щоб вау
Але приятно
❗️Китайська делегація ООН вперше проголосувала ’за’ резолюцію Генасамблеї, в якій росія названа агресором у війні проти України.
Раніше Китай утримувався від голосування щодо таких резолюцій.
У резолюції про співпрацю між ООН та Радою Європи йдеться про ’безпрецедентні виклики’, які стоять перед Європою ’після агресії російської федерації проти України, а раніше проти Грузії’.
Не то щоб вау
Але приятно
Ответ дляКонкордія
На все свій час, як не вірять, то на свої очі побачать, як таке буде. Зараз час такий, інформаційна тиша і поки турбулентність, ще б ми за віру орків не переживали і їх обмануті надії. Ще і нам рано радіти передчасно
Треба тримати в напрузі ворога, хай чекає. Це практика інформ війни
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау
Але приятно
Не то щоб вау
Але приятно
Египет проголосовал тоже за нас.приятно..
Ответ дляStefaniya K.
Китай решил отказаться от практики «воздержания» при голосованиях в ООН по документам с жесткими формулировками в отношении российского вторжения в Украину.
Китайская делегация проголосовала «за» резолюцию Генеральной ассамблеи, где Россия названа «агрессором», следует из данных, опубликованных представительством Исландии в ООН.
В документе А/77/L.65 «Сотрудничество между ООН и Советом Европы» говорится о «беспрецедентных вывозах», которые стоят перед Европой «после агрессии Российской Федерации против Украины, а до этого против Грузии».
Резолюция также призывает «возместить ущерб», нанесенный жертвам российской военной агрессии, и «привлекать к ответственности всех тех, кто виновен в нарушении норм международного права».
Помимо Китая за документ проголосовал Казахстан и все прочие постсоветские республики, кроме Таджикистана и Узбекистана (они воздержались), а также страны, которые российские власти называют «дружественными». Среди них - Индия, Бразилия и Турция.
Голоса «против» поступили лишь от пяти государств. Помимо России, это Беларусь, Демократическая республика Конго, Никарагуа и Сирия. «За» выступили 122 страны.
Ответ дляmalinka.ya
Все может быть .
Крым же легче будет освободить , чем на материке наши территории
Там мост перебить и всё .
Возможно Крым одним из первых и вернётся .
Там мост перебить и всё .
А теперь представьте себе 90% пророссийского населения Крыма, бывшие украинцы, которые будут озлоблены, делать провокации, устраивать митинги и беспредел.
Пропаганда там поработала очень хорошо, всем, кто собирается в Крым после победы - категорически не советую.
Там сейчас столько зомби-фанатиков х*йла, что могут прирезать где-то в раздевалке на пляже...
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляappareils
Ну я теж не вірю про літо в Криму!
я вообще думаю, что в итоге договорятся, но Крым точно рашке оставят(( вот только с оккупированными территориями непонятно((
TATATA1973• 01 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Я, наприклад, взагалі туди більше ніколи не планую їхати. По -перше, галєчний пляж не для мене, фу, а по -друге, кримчани мені так спротивіли, що хай там хоч головою накладуться, мені на них плювати. РОзумію, що там є і адекватні люди, але не зможу себе перебороти. Якби вони не подали приклад Донбасу, цього всього можливо і не було. А так.... За руським кораблем. Мої родичі давно з відти виїхали і чудово вже обжилися в Харкові.
marydgayne• 01 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау
Але приятно
Не то щоб вау
Але приятно
nabludatel• 01 мая 2023
Ответ дляСухогруз
Есть оптимисты, а есть реалисты...
Оптимісти на рашці сподіваться залишити собі Крим, а рашисти-реалісти розуміють, що Крим знову повернеться до України
Ответ дляLudaSHS
Ще
Не то щоб вау
Але приятно
Не то щоб вау
Але приятно
А я вважаю що це саме ВАУ, якщо це правда
Ответ дляTATATA1973
Можна до бандерівських татарів завітати)))
ksusha1155• 01 мая 2023
Ответ дляTATATA1973
Ви знаток)))) У Криму не всюди галька.
там того всього Криму населення 2 мільйони-як пів столиці.мільйон втече точно.залишиться 1