Гірчинка• 02 мая 2023

Мамографія. Birads 3

Зробила сьогодні мамографію.Діагноз Birads3.Минулого разу(3роки тому) було Birads 2.В описі вказано,що новоутворення збільшилось в розмірі.Контрольна мамографію і УЗД через 6 місяців.
Хотілось би знати ,кому встановлювали такий діагноз, чим все скінчилось ?
Ду да ду да ду• 02 мая 2023
В мене по правій 3В, а по лівій 4А. Не лякайтеся все нормально, вчора УЗІ зробила, по УЗІ ставлять 2 по обох грудях.
Гербарія сушу• 02 мая 2023
це оцінка ризику злоякісносності цтворення, у мене було 4, закінчилось операцією
Гербарія сушу• 02 мая 2023
вам потрібна консультація мамолога, і з ним вирішувати що це за утворення і які дії далі
ylyudmila• 02 мая 2023
Вчера делала маммографию, написано - ’категорія BI-RADS справа/зліва 2/2. Ro-ознаки фіброзно-кістозних змін. По BIRADS/ACR 2/D’.
У меня кисты в обеих грудях уже не один год, дважды уже пункцию делали. Сейчас опять появились, но сказали наблюдаем и через год на контрольное узи, а контрольная маммография через 2 года (она чаще чем раз в 2 года в период от 40 до 50 не делается якобы)
Ду да ду да ду• 02 мая 2023
Ответ дляylyudmila
Робиться, мені 40 років і рекомендовано раз у пів року робити, тому що Birads ставлять 3 та 4.
ylyudmila• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
не знаю, пишу как мне вчера в маммологическом центре сказали
sky-labs• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Предположу что с такой частотой вы делаете маммографию на аппарате МРТ.
Иначе стоит учитывать мутагенный фактор рентгеновского излучения.
С такой частотой через пару лет может развиться то что в обычных условиях и не развилось бы...
автор Гірчинка • 02 мая 2023
А хто в курсі,що означає літера D. Birads 3D
Гербарія сушу• 02 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Тип d: очень плотные молочные железы, процент фиброгландулярной ткани более 75% площади маммограмы (высок риск пропустить заболевание).
автор Гірчинка • 02 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Дякую