сама себе прекрасная• 03 мая 2023
Онлайн тренування вдома
Ходжу на групові тренування в зал 2-3р на тиждень, витрачаю на це багато часу і 700грн в місяць.
Можливо хтось займається вдома онлайн і задоволений результатом, поділіться ефективними ресурсами.
П.С На ютубі багато безкоштовних відосиків не пропонувати, хочу структуровані ефективні відео, які не повторюються
Дякую🌷
Я з початку ковіду почала займатися по відео Heather Robertson (канал на ютубі). Я дуже задоволена, мені підходить і скільки триває тренування, і навантаження, і різноманітність. Є тренування і з резинками, і з гантелями, і з власною вагою, і просто кардіо. Дуже грамотно на мій погляд побудовано. І відео регулярні. Скільки хотілося спробувати щось нове, нічого не підходить як у неї. Результат супер. Але я дуже дисциплінована, займаюся 3-4 рази на тиждень. Раджу. Але, все індивідуально.
лаМпочка• 03 мая 2023
Анастасия Новикова. Курс домашних тренировок. Именно полный курс с полноценными видео тренировками по порядку.
сама себе прекрасная
• 03 мая 2023
Ответ дляmaruse4ka
Величезне вам дякую, переглянула канал і деякі тренування, саме те що шукаю
сама себе прекрасная
• 03 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Займаюсь на цьому сайті, дуже подобається
Дякую вам
Ужгород• 03 мая 2023
Ответ дляmaruse4ka
Тоже советую Хизер робертсон
Скоро_вчера• 03 мая 2023
З цією дівчинкою уже 3 місяці займаюся, подобається. У неї тренування тричі на тиждень.