Распутница• 03 мая 2023

Вперше в зал

Чи можна розібратись що й до чого без тренера? Чи ніяк? Яка цінах тренером?
Булку Дай• 03 мая 2023
Ніяк) спросите, может в первое посещение есть бесплатный тренер?
ЭтаваНиМожетБыть• 03 мая 2023
Можна розібратися,якщо Ви зі спортом не на Ви і хоч бачили тренажери власними очима. Та і там підкажуть,якщо Ви неправильно будете використовувати тренажер. Інша справа, чи розбираєтесь Ви, що і до чого. Якими тренажерами починати тренування,якими закінчувати і так далі.
Ціна різна абсолютно. Київ,Одеса, Черкаси, Миколаїв-ціни будуть різними, в залежності і від міста,і від самого залу, і від тренера. Дізнавайтесь там,куди збираєтесь ходити
Да, я блондинка!• 03 мая 2023
Я бы не разобралась самостоятельно. Впервые пришла с подругой. Она мне все показала.
Я вникала пару недель точно.
С тренером индивидуальное занятие 200 грн, Днепр (в моем зале). Но нужно взять десяток таких занятий, чтоб вникнуть.
Тренажеров много и выполнять упражнения нужно правильно.
Еще можно в ютубе смотреть видеоуроки для понимания.
KaterionOK• 03 мая 2023
Автор, важливо не тільки знати, як працює тренажер, а ще й як правильно виконувати вправу, щоб собі не нашкодити. Простіть, щоб вам дали на перше тренування тренера для початкового інструктажу. Ну а якщо такої послуги немає, то вже краще оплатіть 1-2 години
Сон і дрімота• 03 мая 2023
Лучше с тренером. Я тоже первый раз, когда шла, думала возьму пару-тройку занятий, потом буду сама. В итоге уже 9 месяцев хожу ,все занятия с тренером. Он и технику вам поставит и замотивирует лучше.
автор Распутница • 03 мая 2023
Ответ дляСон і дрімота
Мужчина? Я вже уявляю, як мені не зручно. В тому залі, куди хочу лише мужчини
Сон і дрімота• 03 мая 2023
Ответ дляРаспутница
У меня тоже мужчина. Ничего неудобного. Это его работа. Мне наоборот с мужчиной-тренером интереснее. В моем зале есть и мужчины и женщины тренера, к женщинам не пошла бы.