Цигарний шланг• 03 мая 2023
Мама вирішила зробити чек ап всього організму. Ви б це оплатили?
Сума близько 25 тисяч. Це моя місячна зарплата.
Проблеми в неї лише з тиском, тобто кардіолог/узд/екг/аналізи, то максимум 3 було б.
А вона хоче зробити лише комплекс, бо от мовляв вік такий.
Леді_в_пледі• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Так відкладені дитині на англомовний табір.
я нічого проти не маю) то виключно ваші гроші, ваша дитина і ваша мама, то й вам вирішувати
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответы не удивляют, но удручают.
Пока позволял возраст, я своим оплачивала еще и страховку.
Сейчас возраст не подлежит страхованию. Но оплачиваю всё, что требуется и хочется.
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляmarina-ri
То хай іде в область, по направленню в держ клініку
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 мая 2023
Ответ дляВесняний Марафон
А мама не охренела часом? Дочь не миллионы зарабатывает, хочет помочь по мере возможности - та еще и обижается. Жесть.
мы не знаем их отношения, может мама так хочет внимания от дочери
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ответы не удивляют, но удручают.
Чудово, що у вас дозволяють фінанси. Але не у всіх така фінансова ситуація.
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У нас с вами просто разные приоритеты
Забризкана водою• 03 мая 2023
Ваша мама лікар? Яким чином вона визначила необхідність тих чи інших досліджень? Я б запропонувала візит до кардіолога з подальшою оплатою його призначень.
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Я так і запропонувала. Ні, моя мама вчителька на пенсії. Як вона каже просто формат треба перевіритись.
Я їй говорила, що можу зробити такий подарунок на ДР, якщо це їй так важливо. А так то ні.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
а кто ей это все посоветовал?
Ответ дляЦигарний шланг
В її подруги було онко, знайшли, коли було запізно. З тих пір моя мама кожен пчих моніторить.
Ээ откуда такая сумма? Она пет кт хочет делать или что? У меня онко, все проверки гораздо меньше стоят. Автор, если Вы в Киеве, пусть Ваша мама проверится в Институте сердца Экг+узи+консультация кардиолога=720 грн. Консультации через семейного вообще бесплатно можно взять. Онкоскрининг мрт всего тела 7000-8000 стоил, правда как раз перед войной, но не думаю что цены втрое выросли
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
У нас с вами просто разные приоритеты
Ви на 25 тисяч зарплату оплачуєте батькам абсолютно все? Якщо так, то дійсно різні пріорітети. Якщо ні, то у нас з вами просто різні можливості. От і все.
Ответ дляЦигарний шланг
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
Значить так воно їй треба, поясніть мамі, що її повинна лікувати держава безкоштовна, це так по закону має бути
А то звикли всі, ледь що бігти у приватну за тисячі
А там одні бездарі сидять, маю свій негативний досвід лікування в Добробуті Київ, це вам навіть не пгт
Мамі привіт передайте і хай сама оплачую свій чек ап
Це брєд : не хоче !
Коли людині погано, чи вона хворіє то їй все одно куди, аби знайти гарного спеціаліста і полікуватися, а не оця хєрня ( вибачте) за 25 штук
Вона у вас не хвора, а нагла і егоїстка, залиште її в спокої, вона не потребує обстеження, хай живе собі в задоволення
Це брєд : не хоче !
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляЖули-ули
А звідкіля вона взяла саме 25 тис чекап?
Якась клініка чи хто рекомендує?
Може вам самій пошукати, подивитись ті ціни?
Справа тут в тому, що у вас, нажаль, немає тих коштів, тому як можна допомогти? Лише сумою що можете дати, все. Так і скажіть
Якась клініка чи хто рекомендує?
В клініці програма. Їй в цій клініці порадили кардіолога, вона дзвонила записатись і їй запропонували їх програму.
к.Буланова• 03 мая 2023
Таке питання одночасно просте та складне.
Все залежить від вас усіх, членів вашої родини. Від пріоритетів, можливостей. Й більше ні від кого.
Логіка обстеження є. Власне, вчасна діагностика - це запорука ефективнішого й дешевшого лікування, довшого й якіснішого життя, врешті.
Це один із шляхів мамі - бути.
З іншого боку, якщо ви фізично не маєте цієї змоги, і мама немає. То і вважаєте обстеження забаганкою. Бо насправді ні. Але реальність диктує своє.
Якщо мама схильна надумувати, вимагати, тобто, маніпулювати - це злить, ясна річ. Мабуть. Якщо це так. З іншого боку, це ж ваша мама. Ви її донька. Рідна кров - не водиця.
Ви питаєте як зробили б ми? Я зробила б (і роблю) усе для мене можливе для якомога довшого маминого і татового самостійного й нормального життя, без моєї щоденної опіки чи опіки найнятим персоналом. Знаю яка це проблема коли батьки падають повністю на руки дітей. Доглядати батьків - не проста справа. Моя мама полишила роботу, на деякий час полишила сім’ю, змінила місце проживання, поїхавши з свого дому до бабусиного, аби доглянути свою маму. Це не зробило її щасливою, але такий її був вибір та шлях.
А от рамки можливого - це вже якраз і питання задане вами по суті. Але тут нема порадників, бо в кожного ці рамки свої.
Це один із шляхів мамі - бути.
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а кто ей это все посоветовал?
Порадили кардіолога в клініці в обл місті. Вона дзвонила записатись і їй нарекламували, що в них є чек ап, мовляв туди не лише кардіолог входить.
Забризкана водою• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Все вірно ви зробили. Моя мама в тому році проходила чекап в київській приватній клініці з артеріальною гіпертензією. Сума значно менша за всі дослідження і консультації 4 лікарів різних напрямків.
Цигарний шланг
• 03 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
Це один із шляхів мамі - бути.
У мене немає родини. Мої рамки 25 тисяч на мене і на дитину.
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Тогда про своё нежелание и финвозможности озвучте своей маме.
А вы агрессируете здесь
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
После этой фразы всё становится ясно.
Вумна, аж страшно• 03 мая 2023
Ответ дляЩаслива Я
Она вам мать , или злая соседка.
Все в такой ультимативной форме отвечают.
Предложите маме в этом месяце пройти часть врачей, в следующем еще часть . По хорошему , без криков, упреков.
Ви розумієте, що це дуже велика сума для обстеження без певних скарг! Ви б на себе витратили просто так? Я ні
к.Буланова• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ну і все. Нащо вам порадниці?
Врешті, це теж ваш вибір, мабуть, для нього є причини. Хтось вас зрозуміє і підтримає, хтось осудить (бо ситуації в сім‘ях різні й кожен судить по своїй).
Але хіба такі речі можуть бути предметом дискусії чи порад?
Баррикадница• 03 мая 2023
Я сейчас обследования прохожу у 4х врачей и анализы и узи всего, не знаю, что там можно чекапить на 25тыс... ну узких пусть 5 специалистов, ну анализов тыс на 3, узишки, а что ещё.
Своим бы родителям дала бы деньги, но они не просили, сейчас их нет, я бы все отдала им , лишь бы они были живы...
Баррикадница• 03 мая 2023
Ответ дляlybov83
Хрень эти онкомаркеры, не у всех они работают
100 у меня знакомый переживал, т.к в семье болели, мониторил, следил, сдавал и не показало, потом нашли...
Сами толковые врачи говорят - фигня и нет 100 %, даже 80% гарантии что покажет
Психологічка• 03 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ну то хай і сплачує за свій чек ап самостійно
Залежить від того що мама вклала в дитинку