Цигарний шланг• 03 мая 2023

Мама вирішила зробити чек ап всього організму. Ви б це оплатили?

Сума близько 25 тисяч. Це моя місячна зарплата.
Проблеми в неї лише з тиском, тобто кардіолог/узд/екг/аналізи, то максимум 3 було б.
А вона хоче зробити лише комплекс, бо от мовляв вік такий.
Леді_в_пледі• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Так відкладені дитині на англомовний табір.
я нічого проти не маю) то виключно ваші гроші, ваша дитина і ваша мама, то й вам вирішувати

Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответы не удивляют, но удручают.
Пока позволял возраст, я своим оплачивала еще и страховку.
Сейчас возраст не подлежит страхованию. Но оплачиваю всё, что требуется и хочется.
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляmarina-ri
То хай іде в область, по направленню в держ клініку
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 мая 2023
Ответ дляВесняний Марафон
А мама не охренела часом? Дочь не миллионы зарабатывает, хочет помочь по мере возможности - та еще и обижается. Жесть.
мы не знаем их отношения, может мама так хочет внимания от дочери
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ответы не удивляют, но удручают.
Чудово, що у вас дозволяють фінанси. Але не у всіх така фінансова ситуація.
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У нас с вами просто разные приоритеты
Забризкана водою• 03 мая 2023
Ваша мама лікар? Яким чином вона визначила необхідність тих чи інших досліджень? Я б запропонувала візит до кардіолога з подальшою оплатою його призначень.
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Я так і запропонувала. Ні, моя мама вчителька на пенсії. Як вона каже просто формат треба перевіритись.
Я їй говорила, що можу зробити такий подарунок на ДР, якщо це їй так важливо. А так то ні.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
а кто ей это все посоветовал?

Жули-ули• 03 мая 2023
А звідкіля вона взяла саме 25 тис чекап?
Якась клініка чи хто рекомендує?
Може вам самій пошукати, подивитись ті ціни?
Справа тут в тому, що у вас, нажаль, немає тих коштів, тому як можна допомогти? Лише сумою що можете дати, все. Так і скажіть
lybov83• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
В її подруги було онко, знайшли, коли було запізно. З тих пір моя мама кожен пчих моніторить.
Ээ откуда такая сумма? Она пет кт хочет делать или что? У меня онко, все проверки гораздо меньше стоят. Автор, если Вы в Киеве, пусть Ваша мама проверится в Институте сердца Экг+узи+консультация кардиолога=720 грн. Консультации через семейного вообще бесплатно можно взять. Онкоскрининг мрт всего тела 7000-8000 стоил, правда как раз перед войной, но не думаю что цены втрое выросли
lybov83• 03 мая 2023
Ответ дляПроработник
так пусть сдаст онкомаокеры, проверит бозовые органы, гинекологию, щитовидку, ЖКТ. это далеко не 25 тысяч. и даже не 10
Хрень эти онкомаркеры, не у всех они работают
lybov83• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У Вашей мамы какая то блажь. Извините
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
У нас с вами просто разные приоритеты
Ви на 25 тисяч зарплату оплачуєте батькам абсолютно все? Якщо так, то дійсно різні пріорітети. Якщо ні, то у нас з вами просто різні можливості. От і все.
marina-ri• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Вона не хоче. Тільки цей чек ап і все.
Значить так воно їй треба, поясніть мамі, що її повинна лікувати держава безкоштовна, це так по закону має бути
А то звикли всі, ледь що бігти у приватну за тисячі
А там одні бездарі сидять, маю свій негативний досвід лікування в Добробуті Київ, це вам навіть не пгт
Мамі привіт передайте і хай сама оплачую свій чек ап
Це брєд : не хоче !
Коли людині погано, чи вона хворіє то їй все одно куди, аби знайти гарного спеціаліста і полікуватися, а не оця хєрня ( вибачте) за 25 штук

Вона у вас не хвора, а нагла і егоїстка, залиште її в спокої, вона не потребує обстеження, хай живе собі в задоволення
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляЖули-ули
Якась клініка чи хто рекомендує?
В клініці програма. Їй в цій клініці порадили кардіолога, вона дзвонила записатись і їй запропонували їх програму.
к.Буланова• 03 мая 2023
Таке питання одночасно просте та складне.
Все залежить від вас усіх, членів вашої родини. Від пріоритетів, можливостей. Й більше ні від кого.
Логіка обстеження є. Власне, вчасна діагностика - це запорука ефективнішого й дешевшого лікування, довшого й якіснішого життя, врешті.
Це один із шляхів мамі - бути.
З іншого боку, якщо ви фізично не маєте цієї змоги, і мама немає. То і вважаєте обстеження забаганкою. Бо насправді ні. Але реальність диктує своє.
Якщо мама схильна надумувати, вимагати, тобто, маніпулювати - це злить, ясна річ. Мабуть. Якщо це так. З іншого боку, це ж ваша мама. Ви її донька. Рідна кров - не водиця.

Ви питаєте як зробили б ми? Я зробила б (і роблю) усе для мене можливе для якомога довшого маминого і татового самостійного й нормального життя, без моєї щоденної опіки чи опіки найнятим персоналом. Знаю яка це проблема коли батьки падають повністю на руки дітей. Доглядати батьків - не проста справа. Моя мама полишила роботу, на деякий час полишила сім’ю, змінила місце проживання, поїхавши з свого дому до бабусиного, аби доглянути свою маму. Це не зробило її щасливою, але такий її був вибір та шлях.

А от рамки можливого - це вже якраз і питання задане вами по суті. Але тут нема порадників, бо в кожного ці рамки свої.
автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а кто ей это все посоветовал?
Порадили кардіолога в клініці в обл місті. Вона дзвонила записатись і їй нарекламували, що в них є чек ап, мовляв туди не лише кардіолог входить.
Забризкана водою• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Все вірно ви зробили. Моя мама в тому році проходила чекап в київській приватній клініці з артеріальною гіпертензією. Сума значно менша за всі дослідження і консультації 4 лікарів різних напрямків.

автор Цигарний шланг • 03 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
Це один із шляхів мамі - бути.

У мене немає родини. Мої рамки 25 тисяч на мене і на дитину.
lilu502• 03 мая 2023
а що це за чек ап за таку суму?😳
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Тогда про своё нежелание и финвозможности озвучте своей маме.
А вы агрессируете здесь
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
После этой фразы всё становится ясно.
Жули-ули• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Пошукайти інші клініки
Бо немає грошей на цю
От так і казати
Вумна, аж страшно• 03 мая 2023
Ответ дляЩаслива Я
Она вам мать , или злая соседка.
Все в такой ультимативной форме отвечают.
Предложите маме в этом месяце пройти часть врачей, в следующем еще часть . По хорошему , без криков, упреков.
Ви розумієте, що це дуже велика сума для обстеження без певних скарг! Ви б на себе витратили просто так? Я ні
к.Буланова• 03 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ну і все. Нащо вам порадниці?
Врешті, це теж ваш вибір, мабуть, для нього є причини. Хтось вас зрозуміє і підтримає, хтось осудить (бо ситуації в сім‘ях різні й кожен судить по своїй).
Але хіба такі речі можуть бути предметом дискусії чи порад?
Баррикадница• 03 мая 2023
Я сейчас обследования прохожу у 4х врачей и анализы и узи всего, не знаю, что там можно чекапить на 25тыс... ну узких пусть 5 специалистов, ну анализов тыс на 3, узишки, а что ещё.
Своим бы родителям дала бы деньги, но они не просили, сейчас их нет, я бы все отдала им , лишь бы они были живы...
Баррикадница• 03 мая 2023
Ответ дляlybov83
100 у меня знакомый переживал, т.к в семье болели, мониторил, следил, сдавал и не показало, потом нашли...
Сами толковые врачи говорят - фигня и нет 100 %, даже 80% гарантии что покажет
Психологічка• 03 мая 2023
Так!
Психологічка• 03 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ну то хай і сплачує за свій чек ап самостійно
Залежить від того що мама вклала в дитинку