ДелайКак_Я• 03 мая 2023
Приватбанк, актуалізація даних
Щоразу, коли заходжу у додаток Привату, вимагає актуалізацію. Все відкладала цю актуалізацію, а сьогодні вирішила нарешті зробити.
Система почала просити фото всіх сторінок паспорта. Ок. Потім дійшла черга до розділу Соціальний статус. Дивні питання, які доходи я маю, чи маю ФОП, рахунки в інших банках, в тому числі в іноземних. Я зависла і відмінила цю актуалізацію.
У когось таке було? Чи має право банк запрошувати такі дані? Це ж наче банк, а не податкова.
Тихомандражная• 03 мая 2023
Обычные вопросы. Или вы считаете, что банк ничего не должен знать о своем клиенте? Это нормативы НБУ.
ОдинРазНадетое• 03 мая 2023
Позвонила в Приват на горячую линию, вопрос не решили, начали делать актуализацию, придумали , что в моём адресе не совпадает номер квартиры, прицепились к этому и заблокировали карту. Ходила злая в отделение, задавали такие же дурацкие вопросы, разблокировали. По моему, от и могут делать все, что хотят
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Жах
ОдинРазНадетое• 03 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Сходите в отделение,там только паспорт пофоткают и вас с паспортом
В отделении так же актуализация
Разгуляшка• 03 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
В отделении так же актуализация
У меня только это делали
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Я вважаю, що банк не має відношення до питань щодо майна, яким я володію, моїх доходів і соціального статусу. Я не оформлюю кредит и не маю кредитної карти.
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Не маю такої можливості.
Губка Боб• 03 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Відповіла на всі ці питання,скоро можуть заблокувати Вам картку
Не скоро у меня та актуализация больше года висела, акуализировалась когда карту меняла
Губка Боб• 03 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Это нужно требует у всех банков(
У меня тоже такое спрашивали и не только в приват
ОдинРазНадетое• 03 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
100%.
Часто после звонка в Приват начинают звонить из других банков на телефон , привязанный к карточке- сливают базу даных
ОдинРазНадетое• 03 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
При актуализации
Ничего не уточняли, ни зп, ни адрес?
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляГубка Боб
Это нужно требует у всех банков(
При оформлені дебетової картки жодного разу не було подібних питань.
Губка Боб• 03 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А при оформлении депозита (на маленькую сумму, старые доллары меняла) не хотите )))
И при открытии именно дебитовой были, кредиты не брала нигде.
Это на протяжении последних 3х лет мне попадались эти анкеты
Разгуляшка• 03 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ничего не уточняли, ни зп, ни адрес?
Нет,спросили или мне кредитный лимит не нужен,я сказала нет,не нужен и все
Кастрюлька• 03 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
У меня только это делали
И я так же, как и вы, просто актуалзировала. Зашла, как автор, решила, что онлайн я вот это все не хочу делать. Пришла в отделение - и там мне такой опрос не устраивали, как ни странно. Может, правда, зависит на кого попадёшь.
НаБалКоніХодять• 03 мая 2023
Питав 3 роки, нічого не робила, бо ковід, потім війна.
Випадково побачила, що термін дії картки вичерпаний. Пішла, 20 хвилин черги, 10 хвилин на перевидання картки.
Кредитного ліміту ніколи не давали, коли і фоп був. Тут 31000. Як безробітній. Цікаво якось у них все це)
Божа кульбабка• 03 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Це ви так вважаєте, а закон про фінансовий моніторинг вважає інакше. І ви маєте надати цю інформацію в рамках законодавства.
Разгуляшка• 03 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Я там не одна сидела,7 столиков,еще люди на актуализацию были,допроса и у них не слышала))))
Конфиденциальность• 03 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вы ошибаетесь. Это закон про фин. мониторинг. Его проводит банк. Вы уже заполняли подобную анкету, когда становились клиентом банка. Или должны были. Это закон, а не прихоть банка. Затем эта информация периодически должна обновляться. Поэтому банк и просит это от Вас. Говорю это как бывший сотрудник банка.
english book• 03 мая 2023
Обычная процедура, которую требует Нбу, если не ошибаюсь.
Можете не проходить, Приват ничего не сделает. Но когда закончится срок действия карты, то в отделении вы её пройдёте все таки.
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Читала про фінмоніторинг.
По моїй картці немає руху коштів на великі суми, максимум 10-15 тисяч гривень з чоловікової картки на мою щомісяця. З інших рахунків/від інших людей кошти не надходять. У чоловіка офіційний дохід.
В інтернеті нічого не продаю.
english book• 03 мая 2023
Є постанова, яку повинні виконувати всі банківських установи.
Актуалізація даних обов’язкова процедура для всіх банків та їх клієнтів згідно з постановою НБУ №65 від 19.05.2020р. Банк, як суб´єкт первинного фінансового моніторингу, зобов´язаний здійснювати належну перевірку нових клієнтів, а також існуючих клієнтів (представників клієнтів) та забезпечити актуальність отриманих та існуючих документів, даних та інформації про клієнта.
Банк може вживати заходів щодо актуалізації даних про клієнта шляхом використання дистанційних систем обслуговування, засобів електронної пошти із застосуванням КЕП / удосконаленого електронного підпису, телефонного зв’язку, кол-центру, інших дистанційних каналів зв’язку в межах технічних можливостей банку. У будь-якому разі банк документує вжиття цих заходів таким чином, щоб бути здатним продемонструвати їх належне вжиття (у тому числі зі збереженням відповідних записів, файлів).
ДелайКак_Я
• 03 мая 2023
Ответ дляenglish book
З документами зрозуміло, погоджуюсь. Із запитом щодо соціального статусу є питання.
english book• 04 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Так там все з подробицями і роз´ясненнями. Як раз по вашому питанню. Що й для чого запитується.
Дивіться - ’Про затвердження Положення про здійснення установами фінансового моніторингу’
Там є Додаток 1,’Належна перевірка клієнтів’.
Там і розмір доходів/соціальний стан клієнта-фізичної особи, доходи та інше.