БЦАшка• 03 мая 2023

Допоможіть знайти годинник

Колись давно продала годинник, треба було кошти… це був подарунок. З людиною яка подарувала вже давно не спілкуюсь.
Все що я памʼятаю годинник мав синій як темно синій ремінець з вишивкою чи то корови там були і квіточки чи що а сам корпус наче золотий але звичайно не був
Хотілось би знайти але як((
І плюсик червоний такий вроді був
Замурмишка• 03 мая 2023
Зачем он вам сейчас?

Пирожкиня• 03 мая 2023
Это детские часы? Ремешок с коровами и цветами для меня неожиданно))
Джонсонюк• 03 мая 2023
Швейцария может быть?🇹🇴
Крижана бурулька• 03 мая 2023
Бренд Swatch
Хочу в БАНю• 03 мая 2023
https://wabc.com.ua/chasy-hanowa-16-60940900107 - что-то такое гуглится.
красный крест - это скорее всего швейцарский бренд, поэтому пробуйте гуглить разные бренды + вбивайте вышивка или что-то в этом роде.
автор БЦАшка • 03 мая 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Оце шось типу такого дякую вам
Крижана бурулька• 03 мая 2023
Эти?

автор БЦАшка • 03 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Эти?
Ні(
Крижана бурулька• 03 мая 2023
Ответ дляБЦАшка
Ні(
Тогда ХЗ