lenuscka• 03 мая 2023

Поїздка в Київ

Дівчата, підкажіть, будь ласка, дитина завтра має їхати в Київ.Проект молодіжний,за яким потім участників вибирають їхати в Данію.Дуже боїться їхати через загрозу ракетного обстрілу. ЩО порадите,їхати чи ні?
Конфиденциальность• 03 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Я просто дуже хочу щоб вона поїхала, не знаю чи вмовляти її?
Удалено администрацией...
автор lenuscka • 03 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А в Одессе не страшно, после взрыва нефтебазы в Крыму? Там какая-то кацапская курва призывала уничтожить Одессу, как военную базу…
Непонятны эти нагнетания про обстрел Киева
Будто война в стране первый день, ну честно…
Та страшно звичайно, просто подія буде в центрі в Киева відбуватися, три дні
РокерША• 03 мая 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
З Хрещатиком точно нічого не станеться, як і з Києвом, 1200 років вже стоїть
Як і з Україною, коли вижене всяке Г*мно з землі
Светка-пипетка• 03 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Все будет хорошо. Там хорошее пво и метро , можно спрятаться, если так сильно страшно
Нульовий сантиметр• 03 мая 2023
Мне жаль , что вам такое выписывают
У каждого свой порог страха
После сообщения сша , что касается импорт Киева и области ,и у меня душа не на месте .
Если страшно до такой степени ей ,чего ехать ?
Либо в метро бежать .
автор lenuscka • 03 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
Не звертаю на це увагу, просто багато тут з Киева от і вирішила запитати
Мусик Пусик• 03 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Шо за подія?
Светка-пипетка• 03 мая 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Мне жаль , что вам такое выписывают
У каждого свой порог страха
Либо в метро бежать .
Каждый месяц США такое пишут
аромат Жука• 03 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
Судя по тому как вы общаетесь с вас точно не выбила, а и на нас хватает выплескивать
Зубожиння• 03 мая 2023
Якщо боїться їхати - нехай не іде. Я проти насилля у будь-яких його проявах.
Якщо дитині страшно - Ви ж розумієте, що це на психіку діє. Вона буде розсіяна, перелякана.
Нехай буде вдома
Мусик Пусик• 03 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Каждый месяц США такое пишут
Но не каждый месяц это в тг закидывают) но кому то интересно.....
Нульовий сантиметр• 03 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Каждый месяц США такое пишут
Не видела
Засомневаю• 03 мая 2023
Мы в Киеве и мне страшно ехать в Одессу, например. Но если ребенок в истерике - оставьте дома
автор lenuscka • 03 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Шо за подія?
Українсько-Данський проект, як дитина пропонує змінити навколишній світ
автор lenuscka • 03 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дитина так чекала цю поїздку(
Каляка маляка• 03 мая 2023
Пусть не едет. Зачем истеричка в молодежном проекте? Пусть лучше останутся места более адекватным детям.
РокерША• 03 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Дитина так чекала цю поїздку(
Чому на моє питаннячко нема відповіді?)
Ну уж дуууууже цікавенько
Шальная коклетка• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
І ще,все буде відбуватися біля Хрещатика
Біля Хрещатику є метро, є старі будівлі з нормальними підвалами укритття. Якщо нормальна організація, покажуть де сховище чому не їхати. Такий шанс випадає не часто.
Вареничніца• 04 мая 2023
Автор,ребенка надо вывозить за границу.
Наши соседи в Ирпене только на психологов работают. Двое детей сильнейший стресс пережили.
Loredana17• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
А до за подія?І де саме?
автор lenuscka • 04 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я з вами згідна,але дитина вже написала організатором що вона не їде, дуже жаль (
Конфиденциальность• 04 мая 2023
Ответ дляКаляка маляка
Т.е. Вашим идеально адекватным???
Люсильда.ua• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
В дитини паніка, історика,плачет,дуже боїться(
Тоді хай не їде! Що ми можемо сказати?... Ви краще знаєте свою дитину. Навіщо її травмувати. Закінчиться війна - буде подорожувати.
Люсильда.ua• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Я розумію, але саме завтра і наступні дні напружена ситуация
А звідти така інфа? Чому Ви так вирішили?
Люсильда.ua• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Яка саме вулиця? Я теж неподалік працюю, мацже щодня їзжу.
автор lenuscka • 04 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Це дитина вирішила з новин (
Люсильда.ua• 04 мая 2023
Ответ дляlenuscka
Та мы з Одеси, але дитина читає новини і боїться саме в Київ їхати (
Їдьте разом з нею.
автор lenuscka • 04 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Наче Володимирський узвіз якщо правильно зрозуміла
Люсильда.ua• 04 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Автор, ваша дитина в туалеті школи пару років тому не боялась курити (з теми вашої). А тут прям боїться?
Ого! То скільки ж малюкові рочків? Моєму - 12. Не курить, але подорожувати не боїться. От якраз в ніч з 27 на 28 на поїзді додому повертався, коли ракетні обстріли були.
автор lenuscka • 04 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Та вона не боїться їхати в поїзді,боїться саме завтра в Київ їхати(