УжеВотДа• 05 мая 2023

Смішні оголошення.

Хто там хотів фортепіано, можна просто почекати 25.05 :)

Цікаво, як продавці замість того, щоб знизити ціну, наприклад, ставлять такі цікаві умови...
ГейСюда• 05 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
А хтось мріє про це піаніно. Можна ж у дитячий будинок, в школу, в будь-який центр розвиваючий віддати
Ми обходили все, школа, музична, об´яви, нікому не треба

Липка-прилипка• 05 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
В музичних школах страшні недобори :(
Я б не сказала. В Києві в школу мистецтв 8 чол/місце.
Матусік• 05 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ну людина ж поставила ціну 3000 на хвилиночку...
Так може то вони доплачують щоб забрали)
Якщо серйозно, то шкода інструмент, краще віддали б волонтерам, стільки шкіл розбитих відновлювати, все буде потрібно
Матусік• 05 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
олх оголошення
Класні боти, йдеш похмурими осінніми вулицями, а всі навколо дивляться, посміхаються, радіють що в тебе такі гарні копитця
Carin• 05 мая 2023
Печально ( Его создать, настроить - куча работы, а тут ... на дрова.
Мerida• 05 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
Фортепіано/Піаніно Україна. 3000

Пошукайте на олх самостійно, Київ
Ой, я имела в виду если вам надо напишите. Заберу бесплатно. Завтра.
kd_777• 05 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
))). Ага ...можна . Віддавали всім кому тільки було можна, і в інтернат в в садочок....то ще й привезіть....і настройте ...а то не таке...). Олх творить чудеса. Там і продали. Ціна була символічна....аби забрали

kd_777• 05 мая 2023
))). Віддай тепер комусь щось...всьо до мусорки.
kd_777• 05 мая 2023
На весні в переході поставили піаніно з табуреткою....табуретка зникла на протязі двох днів....а от піаніно стоїть.....інколи хтось відбиває по клавішам.
автор УжеВотДа • 05 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви не про оболонську? Бо на Оболоні теж контраст: школа мистецтв хороший конкурс, а окремо художка і окремо музикалка недобір.
Липка-прилипка• 05 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
Святошинську. Донька 2 раза поступала і не пройшла.
автор УжеВотДа • 05 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Спробуйте окремо знайти, якщо сильно хочеться.
Липка-прилипка• 05 мая 2023
Ответ дляУжеВотДа
Дякую, донька вже в архітектурному коледжі.
Ходила в 3 різні студії до художників, в студію художника з абабагаламаги Борисенка. І зараз з репетитором займається.
автор УжеВотДа • 05 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Чудово! :)
Куда ж без меня• 05 мая 2023
Не можу пояснити, але я така ж. Не люблю коли починають торгуватись, бо сама не торгуюсь. Наприклад, купила за 900, не підійшло, продаю за 500, бо потрібні гроші. Якщо покупця не знайду, відправлю в притулок безкоштовно і совість буде чиста. Не можу пояснити, чому так.
фан L.O.S.T.• 05 мая 2023
ось розважайтесь, і компютер, і ботінки з натурального хутра - ексклюзив