Звоночек• 06 мая 2023
Швидке розлучення. Потрібна компетентна порада (у кого був досвід, або юрист)
Потрібно оформити розлучення у надшвидкий термін. Хотіла подати заяву онлайн - але цей сервіс не працює. Можливо хтось з вас володіє інформацією, як можна швидко оформити розлучення. Є спільна малолітня дитина і спільне майно. На аліменти не претендую.
Буду вдячна за допомогу
Меня много• 06 мая 2023
З дитиною вас розведуть виключно через суд. Як швидко будут призначати засідання, залежить виключно від загрузки даного суду. Вплинути на швидкість неможливо
Мастер Пис• 06 мая 2023
Надіслати документи укрпоштою. В позовній заяві вказати, що ніяких претензій не маєте і просите провести засідання без вашої присутності. Відповідач теж пише заяву про визнання позову і просить провести засідання без його присутності.
Сонячний день• 06 мая 2023
Розлучилась. Восени подали документи. Потім мене довго шукали... Нарешті знайшли і розлучили швидко по спрощеній процедурі. Без майна і встановлення місця проживання дітей та аліментів.
ПолБатона• 06 мая 2023
обращайтесь к адвокату.у них почти у всех есть необходимые знания и связи. быстро не будет, но ускорить процесс и сделать все грамотно адвокат сможет. тем более у вас раздел имущества, а это всегда проблема.
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Электронный суд но быстро не будет
дайте посилання будь ласка, шо це таке
Меня много• 06 мая 2023
Ответ дляПолБатона
Розлучення
Розподіл
Аліменти- це все різні позовні заяви і різні засідання
Розподіл
язззззь!!!• 06 мая 2023
Дивіться , якщо не буде спору про розподіл майна і є бажання двох сторін - розведуть швидко , але виключно через суд . Маєте зʼявитися на засідання вдвох з чоловіком , заявивши про обоюдний намір розлучитися .
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляМеня много
Розлучення
Розподіл
на аліменти я не претендую, по майну теж є рішення. Мені потрібно розуміти процедуру. Їхати в РАГС і писати письмово чи можливо зараз є більш спрощені способи
Звоночек
• 06 мая 2023
у мене явка чоловіка неможлива нажаль, орієнтуюсь на максимально дистанційний метод
Фляшка на трьох• 06 мая 2023
Главное делайте два иска развод отдельно от раздела. Иначе очень долго будет
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
дякую, я приблизно на це й розраховую. Заяву думала, що можна подати в електроному вигляді, до дії зверталась, у них немає такої послуги
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
дякую за пораду. А розподіл має відбутись до розлучення?
Меня много• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Їхати в суд,або писати лист до суду. РАГС вам не потрібен
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляМеня много
Зрозуміла дія відписала , що у найближчий ЦНАП
Мастер Пис• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Вам в суд, а не рагс потрібно, бо є дитина. Надсилайте документи поштою. Чоловік свою заяву про визнання позову може надіслати навіть на електронну пошту суду. Після назначення судді та дати засідання зв´яжіться з судом і запитайте у них детальніше про електронну пошту.
Фляшка на трьох• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Не имеет значения. И до и вовремя и после.
Туфли в чешуе• 06 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Розподіл майна - це окремо
Туфли в чешуе• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Як вирішите
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Як вирішите
могли б підказати де можна більше дізнатись/прочитати про таку схему - розподіл незалежно від розлучення. Бо я вважала, щовсі питання розподілу мають бути до розлучення вирішені
Парова машина• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Розподіл взагалі нічого не має. І до розлучення не має відношення взагалі.
Парова машина• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Нема ніякої схеми.
Ніхто не зобов´язаний нічого ділити.
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляПарова машина
буду розбиратись з темою розподілу, всі інші моменти зрозумілі
Парова машина• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Нема ніякої теми. Можете взагалі нічого не ділити. розлучення це ніяк не стосується
Звоночек
• 06 мая 2023
Ответ дляПарова машина
можливо для Вас теми немає, а для мене як раз актуально )і тема розподілу майна завжди вирішувалась паралельно з розлученням. Якщо тепер не так - то звісно досліжу. Дякую за акцент на тій темі
Астоновитесь!• 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Розподіл майна в спільній сумісній власності не має жодного відношення до розлучення. Ділити можна і через десять років
Сонячний день• 06 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Не обов´язково з´являтись обом.