xConix• 06 мая 2023

Як таке може бути: нова туалетна вода з надламаною кришечкою?

Доброї ночі! Дівчата, прошу поради. Сьогодні на подарунок купила в магазині туалетну воду. Увечері подарувала: але розпакувавши, побачили, що кришка на парфумах надломана, осколок цей був у коробочці. Парфум був запакований добре, коробка без прим’ятостей, я ніде не стукала його, не падав. Які мої подальші дії: змиритися (він не такий вже й дорогий) чи все таки завтра навідати продавця? Чек є. І ще: це серія чи дата виробництва на бутилці (обведено червоним)? Дякую)
whenallissaidanddone• 06 мая 2023
Зеленый чай? Арден?
Аноним ФЕЯ• 06 мая 2023
Тот Зелёный чай копейки стоит. Вот совсем бы не парилась и не переживала
автор xConix • 06 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Зеленый чай? Арден?
Так
ГугелП@лАмался• 06 мая 2023
Тю...за копейки переживать ещё.....
автор xConix • 06 мая 2023
Так, копійки. Але ж не собі взяла
Рожки-да-ножки• 06 мая 2023
Це в Єві купляли? Не даруйте більше таку фігню
Аноним ФЕЯ• 06 мая 2023
Ответ дляxConix
Так, копійки. Але ж не собі взяла
Это не тот случай, из-за которого нужно идти собачится в магазин.
автор xConix • 06 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні, не в Єві. Хто з Києва, знає магазин Квадрат, там є точка з туалетною водою ( до цього купувала там, оригінал наче)
Рожки-да-ножки• 06 мая 2023
Та ну, який оригінал? Ви дуже наївна. Навіть в Брокарді не все оригінал, а точка в Квадраті тим паче. Вам точно ніхто нічого не поверне і не замінить.
Тоска в носках• 06 мая 2023
Я бы сходила. Но у вас нет видео распаковки,они могут сказать что вы сами повредили крышечку.
автор xConix • 06 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
автор xConix • 06 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Так
Аноним ФЕЯ• 06 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Хоспаде, да кто это старье подделывать будет? Оригинал копеечный, смысл это подделывать?
автор xConix • 06 мая 2023
Ну нічого… просто хотіли порадувати знайому (їй 75 років, сама попросила таку воду). І ще: так цікаво читати коментарі «багатих» людей: але ж для когось 560 грн - це не копійки)
Я погнала• 06 мая 2023
Парфюмерно-косметические товары, согласно перечня, не подлежат возврату и обмену.
Это очень печально, но вам наверное придется покупать еще одни духи.
ПП-шница• 06 мая 2023
Приклейте осколок суперклеем и забудьте об этой досаде.
Я погнала• 06 мая 2023
А, пардон, не дочитала.
Вы уже их подарили.
Ну тогда все, разборки с продавцом тем более бессмысленны.
автор xConix • 06 мая 2023
Та я особо повертати й не збираюсь. У мене просто питання: як таке може бути? Упаковка ціла.
автор xConix • 06 мая 2023
І ще: де указується термін придатності та дата виготовлення?
Аноним ФЕЯ• 07 мая 2023
Ответ дляxConix
Вы подарили новые в слюде. Там крошечныей скол на пластиковой крышке. Не драматизируйте.
Аноним ФЕЯ• 07 мая 2023
Ответ дляxConix
Майструю крила• 07 мая 2023
Ответ дляxConix
Не обращайте внимание, тут все богатые, любят самоутвердиться). Я бы на вашем месте пошла, и спокойно объяснила ситуацию, если уже откажут, то ладно. А так конечно неприятно вам, понимаю
Майструю крила• 07 мая 2023
Ответ дляxConix
Может продавец уронила или кто-то из покупателей, когда лазил и трогал парфюмерный ряд)
Карусель-весель• 07 мая 2023
Якщо для когось копійки,то будь ласка подаруйте мені такі копійки
Мастер Класс• 07 мая 2023
Вы не докажете ничего все равно.использовать по назначению и забыть об этом
ЗдесяЯ• 07 мая 2023
Ответ дляxConix
Так, копійки. Але ж не собі взяла
Вы не при чем. Не парьтесь. Ничего не надо менять.
Джага-джага• 07 мая 2023
Автор, таке буває, неприємно, але ж уже подаровано. Форс-мажор
Джага-джага• 07 мая 2023
Можна дійсно поремонтувати ту кришку, приклеївши відбитий шматочок, можна творчо підійти і зробити там аплікацію. А може в кого є з дівчат порожній флакон і знайдеться ціленька кришка? Парфуми дуже популярні, навіть в мене були, передарувала.
Ниф_ниф• 07 мая 2023
Подарить вам крышку? Я могу прислать)
Фима Собак• 07 мая 2023
У меня такие из евы, хочу вообще крышку выбросить, это просто капец. Она нереально туго открывается, я первый раз мужа просила открыть. С таким усилием дёргаю, как банку с огурцами)