Бегущаяпо• 10 декабря в 23:50
Сина забрало ТЦК
Телефон в нього забрали. Сконтактував адвокат нібито, вимагають 8т за те щоб вранці вийшов. Або вночі проходить ВЛК і вранці в штурмову відправляють.
Це реально так зараз працює, ні учебки, нічого?
месяцкие• 25 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, випустили.
Видали повістку, в якій зазначено що має пройти медогляд 24.12. В Резерв+ він не в розшуку, перевіряли ще раз.
В ТЦК відвезла поліція обманом. Зупинили авто, сказали щось у вас оченята п´яні, поїхали з нами на аналіз.
Сину укривати нема чого, сів до них і привезли в ТЦК, з авта виймали вже озброєні. Ось так.
Отлично , что сына отпустили и не кинули на деньги 👍🏻
А что ему рекомендовали дальше ?
Котогосподиня• 15 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, випустили.
Автор, поздравляю) у вашего сына сегодня второй ДР, пусть сейчас сын прячется и не светиться на улице…второй раз может так не повезти. Что планирует сын делать? Не идти же по повестке 24.12 на медкомиссию
Айпишница• 15 минут назад
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Нашему знакомому адвокат обещал за 20 , но тот отказался выбрал служить при том история мутная , адвокату заплатили 3т потом вроде проверка из главных сразу оказался в учебке где то в другом городе и уже надо 20 , денег у него не было брать у друзей отказался короче такое , служит
Нашого директора мобілізували і він опинився під Павлоградом, але їх розбили, тих, що вціліли розформували і з часом йому вдалося добитись служити по місцю проживання. І цей прайс він мені озвучував сам
Борисфенка• 9 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата, випустили.
За 8 тисяч доларів відпустили? Чи адвокату ще окремо будете платити?