Пишу, не читаю• 07 мая 2023
Кератин і ботокс - шкідливі?
Перукар сказала, що кератин і ботокс дуже шкідливі для волосся, особливо кератин, що волосся через деякий час почне ломатися, і найліпший догляд - то є маски і кондиціонери.
Ви щось чули подібне, як вважаєте? Бо якраз хтіла зробити той кератин, тепер от не знаю.
_Alekssandra_• 07 мая 2023
Кератин не делала, а ботокс отлично просто. Ничего не сломалось. Только уход нужен специальный.
барабанщица• 07 мая 2023
Якщо у вас волосся освітлене та пористе, то ні один професійний колорист вам не буде радити кератин і ботокс.
Ищу-брожу• 07 мая 2023
Ответ для_Alekssandra_
Да, волосы осветленные и с мелированием у меня.
Я блондинка, делаю ботокс лет 7 наверное. Все нормально С волосами.
Не кую, не мелю• 07 мая 2023
Почти 6 лет как делаю ботокс, для меня это спасение, волосы отрасли, ухоженнее стали, не так секутся.
Пишу, не читаю
• 07 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Освітлене.
Ясно.
Замороженная селедка• 07 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Робила ботокс,результат дуже порадував,волосся розкішне
Змився за півроку і все просто стало,як було
Волосся гіршим не стало
Але я зовсім не фарбована
Волосся гіршим не стало
Але я зовсім не фарбована
Волосся гладеньке після нього? У доньки, волосся постійно пушиться та посічене. (Їй 20)
Роздратована шкіра• 07 мая 2023
Вообще да, портит, это скорее камуфляж из силиконов. Но, если делать у опытного мастера с хорошими составами, то риск минимальный. Это волосы же, они отрастают и вы периодически полстригаете кончики. Единственное на порошковый блонд сильно убитый не советуют, вот тут точно отвалятся. Я делаю раз в пол года, состав мастер подбирает сама. Эффект мне нравится. Только я вас прошу не идите моделью к новичку и по акции. Там точно испортят.
Как_б_не_так• 07 мая 2023
Кератин це просто вирівнювання волосся. Воно не лікує. Так, це не корисно. Але я через день рівняла утюжком. Невже це краще?
Замороженная селедка• 07 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Як шовк,і дуже блискуче
Підкажіть ще, будь ласочка, який після ботокса догляд. Бо донька має атопічний дерматит, купляю їй шампуні саме дитячі, де немає усіх тих подразників, бо дерматит на руці
.
Таракашечка• 07 мая 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Освітлене.
Ясно.
На осветленные нельзя категорически, могут отвалиться после горячей процедуры восстановления
Пишу, не читаю
• 07 мая 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я просто думала раніше, що це щось типу масочок - тобто можна навіть робити самій. В мене були ще цікавіші плани - думала купити матеріали, подивитись ютуба і робити собі самій, щоб зекономити на роботі.
Анонимба• 07 мая 2023
Кератин вбиває волосся. Не залежить від містера та матеріалів. Це як гель-лак: виглядає гарно, але волосся мертве. Після вимивання, тільки стригти. Ботокс наче не так шкодить, але він для рівного волосся. Догляд легкий, тільки шампунь безсульфатні або з м‘якими пав. Фарбування швидше вимиває кератин. Залишається пошкоджене, наче жоване, як після хімії волосся.
Замороженная селедка• 07 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Безсульфатний шампунь треба
Він якраз не агресивний
Дякую 🙏
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Роблю кератин на блонд 4 довжина 7 років, все ідеально. Але треба дуже обережно шукать майстра, бо багато криворуких, спалять волосся, а потім скажуть, шо кератин шкідливий.
Роздратована шкіра• 07 мая 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ненадо так. Тут точно испортите. Только у проверенного мастера и с хорошим составом. Если сами хотите, то лучше обычные маски. Хоть не навредите. Самой выкинутые деньги и нервы. Есть у меня такая сотрудница, которая в туфи шоп дешмана покупает, делает сама себе и всем рассказывает, что кератин волосы портит, когда смывается.
Сито для думок• 10 мая 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Освітлене.
Ясно.
Я 3 роки роблю кератин раз на 6міс.
Зліва фото мого волосся до початку проф.фарбувань і кератину. Вбите було.
Рік догляду, потім почала робити кератин і продовжую раз на місяць фарбувати у колориста.
За три роки здорове і довге волосся відросло.
Головне знайти майстра гарного.
Пишу, не читаю
• 10 мая 2023
Ответ дляСито для думок
Я 3 роки роблю кератин раз на 6міс.
Головне знайти майстра гарного.