Мона Лиза• 07 мая 2023
Вагітність військовослужбової
Можливо, тут є юрист. Допоможіть, будь ласка, порадою. Жінка-військовослужбовець зараз вагітна, ранній строк. Служба в гарячій точці.
Чи можна перевестись по службі в безпечне місце? Чи зберігається посада?
Шалена красуня• 07 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Снайпера, яка розповідала як завагітніла в танку і інші деталі. Потім як родила, що болить, хто ходить в гості до неї, скільки сексу після пологів і всяку іншу дічь
Глянула её страничку в Инстаграмме. Очень прикольная девочка! Точно интереснее, чем губы, *опы и уколы.
Шалена красуня• 07 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вагітність це добре)
Аби не стала новою Есмеральдою, від якої вже весь ФБ тошнить
Вообще-то не Эсмеральда, а Эмеральд.
ПоЗиТиВнАя• 07 мая 2023
Ответ дляШалена красуня
Вообще-то не Эсмеральда, а Эмеральд.
Без різниці, що за одна і навіщо її так піарять постійно.
Вона просто набридла, тільки відкриєш ФБ знову вона( блокую, а воно всерівно вилазить)
P.s. і не лише мене дратує, в коментах вже всі її хочуть якось позбутися, щоб не вискакувало, бо реально дістала
Адвокат Пономаренко• 07 мая 2023
Це підстава для звільнення. Пишіть рапорт, прикладайте довідку від лікаря.
Ответ дляЗабрала і не сказала
Серйозно?
Відкрию вам секрет, жінки там навіть душ приймають, прокладки міняють, фарбують волосся,роблять нігті та вії, татуювання, їдять, п´ють зранку каву зі снікерсом
Странно у меня знакомый скидывал фото душ сбили сами вода холодная, а женщина в душе моется голову там красит и ходит на ресницы и т.п.
Мона Лиза
• 07 мая 2023
Всім, хто відповів по темі, велике людське ДЯКУЮ!
А пліткаркам та злим язикам всього найкращого