Мона Лиза• 07 мая 2023

Вагітність військовослужбової

Можливо, тут є юрист. Допоможіть, будь ласка, порадою. Жінка-військовослужбовець зараз вагітна, ранній строк. Служба в гарячій точці.
Чи можна перевестись по службі в безпечне місце? Чи зберігається посада?
Шалена красуня• 07 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Снайпера, яка розповідала як завагітніла в танку і інші деталі. Потім як родила, що болить, хто ходить в гості до неї, скільки сексу після пологів і всяку іншу дічь
Глянула её страничку в Инстаграмме. Очень прикольная девочка! Точно интереснее, чем губы, *опы и уколы.
Шалена красуня• 07 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вагітність це добре)
Аби не стала новою Есмеральдою, від якої вже весь ФБ тошнить
Вообще-то не Эсмеральда, а Эмеральд.
ПоЗиТиВнАя• 07 мая 2023
Ответ дляШалена красуня
Вообще-то не Эсмеральда, а Эмеральд.
Без різниці, що за одна і навіщо її так піарять постійно.
Вона просто набридла, тільки відкриєш ФБ знову вона( блокую, а воно всерівно вилазить)
P.s. і не лише мене дратує, в коментах вже всі її хочуть якось позбутися, щоб не вискакувало, бо реально дістала
Адвокат Пономаренко• 07 мая 2023
Це підстава для звільнення. Пишіть рапорт, прикладайте довідку від лікаря.
ElenaMari• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Це вона в гарячій точці завагітніла? В перерві коли не має обстрілу. Трололо
Почему , здесь пишут что в горячих точках и любовницы есть, поэтому я не удивляюсь
ElenaMari• 07 мая 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ну саме в Горячій точці, думаю не до цього...
Во первых многих женщин по знакомству устроили из за зарплаты, типо психолог и т.п.
ElenaMari• 07 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Серйозно?
Відкрию вам секрет, жінки там навіть душ приймають, прокладки міняють, фарбують волосся,роблять нігті та вії, татуювання, їдять, п´ють зранку каву зі снікерсом
Странно у меня знакомый скидывал фото душ сбили сами вода холодная, а женщина в душе моется голову там красит и ходит на ресницы и т.п.
автор Мона Лиза • 07 мая 2023
Всім, хто відповів по темі, велике людське ДЯКУЮ!
А пліткаркам та злим язикам всього найкращого