Плету интриги• 08 мая 2023
Розкажіть про лазерне лікування акне, може хто робив.
Доньці 15, з акне боремося з 11-ти. Змінили кількох дерматологів, з останнім є прогрес значний. Було все обличчя, спина, груди, шия, верхня частина рук у прищах. Зараз руки і груди чисті, обличчя майже чисте, спина ще 50/50, шрами тільки на спині позоставалися. Але це виключно завдяки щоденній багатомісячній монотонній обробці, якщо я кину - все повернеться, проблему треба вирішити поки закінчить школу, тоді поїде з дому. Гормони здавали, демодекоз перевіряли, дієта - само собою... Лікування і зовнішнє, і внутрішньо препарати були. Тільки внутрішньо ретиноїди хіба що не призначали. Зараз почала шукати клініку, куди повести видалити підошвенну бородавку доньці і прочитала, що є ще і така процедура. Я раніше якось навіть не чула. Може хто собі робив чи дітям - є ефект хоч якийсь? Дійсно так, як пишуть про це на сайтах клінік? Гроші не питання, я за ці роки вже значно більше витратила, втомилися обоє.
Пффф 100%• 08 мая 2023
Авторе, моєму синові одразу прописали Роаккутан, вже третій місяць син приймає. Дерматолог сказала, що при сильному акне зовнішнє лікування не допоможе, бо проблема йде зсередини. Ми до цього теж чим тільки не мазались-тільки гірше було.
Oksana-f9a3• 08 мая 2023
В одного знайомого живого місця не було на лиці від акне робив переливання крові, лице чисте. Я також страждаю від акне з підліткового віку, зараз мені 28 і стримую трохи проф доглядом, але звичайно не так вже сипе сильно як в підлітковому віці. Але це дуже важкий шлях і мені здається тут прийдеться все життя це підтримувати( моїй сестрі допомагає мезотерапія, але мабуть Вам таке зарано, пробуйте лазер я також чула за хороші відгуки якщо курсом робити
Дона Ко Ко• 08 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Ему помогает? дерматолог тоже предложила ретиноиды принимать. Где вы покупали Роаккутан? Я смотрела в интернете, его нигде нет в продаже сейчас, предлагают заменить Акнетином.
Пффф 100%• 08 мая 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Так, гарно допомагає. Акне у сина з´явилось років у 12, в основному на лиці і трохи на плечах. Десь рік ми боролися аптечною косметикою, але нічого не допомогало. Потім син захворів, і на фоні лікування (хіміотерапія + гормони + антибіотики) у нього зникло все акне, хоча це й не дивно. І поки ми боролися з хворобою - то акне не було. Але через певний час після завершення лікування воно почало знову з´являтися, спершу тільки на лиці, потім плечі, спина, шия, навіть грудну клітину почало сипати. Ми пішли до дерматолога, і вона нам сказала, що таке акне - коли сильна проліферація жирових проходів, і якщо мазати зверху а з середини не лікувати - то цим можна займатися роками. І запропонувалла лікування Роаккутаном. Спершу потрібно було сдати аналізи, і потім вже нам розписали дозу. Раз на місяць ми ходимо до дерматолога, сдаємо печінкові проби, переглядаємо дозування. Потрібно притримуватися дієти, виключити продукти з високим вмістом вітаміну А, молочку, солодощі. На вулицю використовувати крем з СПФ. Не можна користуватися пілінгами і скрабами під час лікування. Приймаємо 3-й місяць - лице вже чисте, спина майже чиста, залишилися тільки плями на місцях прищів. З побічних ефектів - дуже сушить губи, вже третій туб гігієнічки використовує. І зволожуючим кремом зранку і ввечері користуватися треба, від сухості. Ще скажу, що я перед тим, як погодитись на лікування, ходила до нашого онколога, бо ніяких ліків сину не даю без її дозволу. То вона мене заспокоїла, сказала що це гарний препарат і можна спокійно його синові приймати, головне раз на місяць контролювати біохімію. Зараз Роаккутан зник, аналог у нас в Україні Акнетін, діюча речовина та сама. Я просто одразу закупила з запасом ще на початку лікування.