Гляньте на сайті ненька, якщо вже вітчизняне. Сайт гепюр, а ще резервед, хаус. Це якщо на ваш ціновий сегмент. Можна на олх глянути сукню массімо, нове 1500 можна знайти в ідеальному стані і за тисячу
Як що, треба дивитися. Літні плаття мені сподобалися, не вигоріли, не виправся колір, були улюблені минулого літа. Бо ті, що по 2500 мені шкода кожен день носити. Спортивний костюм теж непоганий, катишек не появилося, але я в ньому тільки вдома ходила. Куртка так собі, на 2 сезона вистачило. Купую через сп, то вважаю вигідно