Бриджит_Фрикандо• 10 мая 2023

Чьи дети заканчивают 9 класс у Вас будет какое-то торжество?

Вопрос вообще в другом хочу в теме описать, сын с 1 класса не нашёл в школе друзей и я постоянно переживаю по этому поводу. Сейчас у них в классе голосование сделать в классе какой-то сладкий стол, торжественное вручение документа и сделать фотоальбом, сын не хочет говорит меня с этой школой ничего не связывает не заставляй меня идти и опять себя чувствовать там лишним.
Мне кажется это так важно школьный альбом а ему все равно.
Сын на курсы от техникума ходит, то есть онлайн но там за месяц уже познакомился с мальчиками общается с ними.
Создание темы больше узнать чьи дети в школе не приобрели друзей как у них дальше складывается? Он говорит мне и без друзей хорошо, а мне кажется что такого не может быть вот мне постоянно хотелось в его возрасте общение, мне 38 и только последний год мне хочется тишины а всю жизнь я любила много шума и его папа кстати такой же. В кого он пошёл не знаю, в общем переживаю так сильно по этому поводу
Всюди влазю• 10 мая 2023
Думаю, це дуже погано, що за стільки років немає друзів 😕
Ищу Аленя• 10 мая 2023
Он уже взрослый и может реально ему будет там некомфортно. То пусть и не идёт. Хотя я бы тоже хотела бы чтобы был альбом. Если за 9 лет не нашёл друзей то они ему и на фото не нужны.
ПлюшкамиБалуюсь• 10 мая 2023
У моего сына так было. Альбом есть, но он не нужен ему. Друзья были во дворе.
40ка• 10 мая 2023
Ну для чого в наші часи цей радянський звичай з альбомами?
Всі однокласники і їх фото є в соцмережах
Це в старі часи альбоми були важливі
У мене альбома нема і в меншого брата теж
Випуск 1999 і 2010
Після інститутів аналогічно
Тому я б на вашу тему не змушувала дитину
Marisya81• 10 мая 2023
Я считаю, если ребенок не хочет, то не нужно его заставлять.
Кому этот альбом нужен, только Вам?
Возможно там не просто ´нет друзей´, а буллинг моральный или физический. Если это так, то зачем ребенку лишние переживания
Нафаня Маня• 10 мая 2023
Отстаньте от сына. Будут друзья позже, в техникуме, вузе, по интересам. Ну будет у него альбом, в который никто никогда не заглянет, и?
Дайте подумать• 10 мая 2023
Моя дочка дружила то с одной, то с другой девочкой до 5 класса, потом онлайны пошли. Сейчас в 8 кл, ни с кем из класса не дружит. Всё это время у нее подруги извне. После 9 кл конечно сделаем и фото и все что надо, для ’порядка’. Но ей самой это не надо. Наверное, больше мне надо.
автор Бриджит_Фрикандо • 10 мая 2023
Ответ дляMarisya81
Кому этот альбом нужен, только Вам?
Буллинга нет, просто с его класса ушло много детей и их класс соединили с параллельным и другой учитель которая больше тянется к своим. С его класса осталось 10 человек остальные все с параллели. Как раз начался карантин они ушли на дистанционное обучение он новых и не знает толком. Вот так и получилось что ему там делать нечего как он говорит
Нафаня Маня• 10 мая 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну вот, и откуда в такой ситуации взять друзей и зачем альбом фото фактически чужих людей? У дочки похожая ситуация, но класс 11 ) Так же соединили классы и она половину детей толком не знает, весь 11 на дистанционке. Подруги у нее есть, но никто из них на выпускной не хочет, моя тоже отказалась. Фото выберет себе выборочно, альбом делать не будет.
Паспортний стіл• 10 мая 2023
Дочь согласилась только на общее фото,после начала войны осталась половина класса .Идут в ресторан.
ВундерКИНГ• 10 мая 2023
Старша донька вже закінчила школу, то після 9-го класу вона не ходила на випускний, їй було не цікаво і з класом не було нічого спільного. Альбом робили, але ніхто його жодного разу не відкрив. Взагалі, у школі у неї була одна єдина подруга, всі інші друзі - за межами. Після 11 класу на випускний ходила, пошкодувала, о 1 ночі вже була вдома. Просто однокласники - не її коло, інші інтереси, інші пріорітети.... Пройшло вже кілька років - взагалі ні з ким не підтримує контактів зі шкільних часів. Друзів має дуже багато, але вони з універу та з роботи. Зараз молодша закінчує якраз 9-й. За цей час клас двічі переформатували, змінилося кілька класних керівників, через онлайн навчання вона навіть не знає, як зараз виглядають її однокласники. І навіщо їй альбом випадкових людей? Вона вже зараз не пам´ятає як половину з них звуть. Якщо вирішать кудись сходити - сходить, але не тому, що друзі, а просто щоб розвіятися... В 10-й йде в інформаційний клас, а більшість - у гуманітарний та фізмат. Як скаже - так і буде.
Веселуха Муха• 10 мая 2023
у моїй доньки були друзі в школі, але після 7 класу 2 поступили в інший ліцей, ще 2 виїхали з країни. На момент 9 класу всі вже по купках в класі, лізти в іншу компанію вона не хоче. І виходить так, що у неї теж зараз в школі немає друзів і я переймаюся, тому що вона туди і ходити не хоче із-за цього. Теж зараз роблять альбом, а вона не хоче.
автор Бриджит_Фрикандо • 10 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
😒😒😒
Кубик Рубика• 10 мая 2023
Донька, теж 9 класс, наче будуть лише альбоми (на вихідний поїдуть за місто фотогрфуватись), посиденьок не буде.
Цім дітям дуже не повезло (в плані надійних друзів) - то ковід-карантини, то війна (якесь постійне переміщення народів, колектив постійно мінявся, тільки найдуть собі друзыв трах-бах роз´халися) - не було нормального шкільного життя і соціального спілкування - оце сидіння по домівках не дуже добре - який вже тут дружній колектив. Це ще тим в кого багато друзів та помешкання прохідний дім - більш-меньш і то такоє себе.
Ну що маємо то маємо.

А старший два роки тому навіть на закінчення школи не пішов 11 класс (там був супер продуманий класним керівником в соавторстві з викладачем танців виступ їхнього класу - хлопці в вишиванках і червоних штанях, дівчата в традкостюмах дуже гарно танцювали, а мій пеньок дома ховався аби б не виступ перед аудіторією) - хоча я там уже була в істеріках соплях, сльозах (і до сих пір йому пробачити не можу, запис залишився, а його там немає) - не проймало його.Тому ні альбома ні згадок нічого з того 11 класу (добре хоч в інститут на бюджет поступив).
З інтровертами важко дуже.

Заспокоююсь лиш тим що мій поточний керівник - впертий інтроверт - але дуже чесна, врівноважена, порядна, професійна людина яка до 30 років багато достигла і стати професіоналом свого діла і гарним відповідальним чоловіком та батьком. Цей керівник сам зізнавався що не відвідував дома в селі ніколи ніякі шкільні свята (і друзів в нього не було, так товариши в інстітути та общазі).
Ніколи цей керівник не фотографувався скільки ми його просили в колективі навіть на день вишиванки - коли він прийшов в гарній вишиванці. Єдиний раз вмовили на фото з чарівного пенделя генерального бо треба було обов´язково у внутрішні новини компанії для розсилання написати ’замітку’ про його значне підвищення посади. І він дуже гарно вийшов на фото.

Оце заспокоїласть і таке - хоче дитина допоможу, не хоче масовок, фотографій то і не треба.
Федорино Горе• 10 мая 2023
Моя 11-й заканчивает...
Я с этих торжеств немного в шоке... Танцы, нанятый хореограф. Приглашённый оператор для съёмок.
Моей дочери альбом не нужен, как и танцы. Реально, сама не хочет.
Я не настаиваю, т.к. и мне мой школьный альбом не интересен - валяется где-то.
Я вообще этих торжеств в нынешнее время не понимаю, такое ощущение, что война не у всех. Не говоря уже о том, что многие сейчас вообще без работы остались и концы с концами сводят.