Пишу вірші, дорого• 10 мая 2023
Порадьте дієві ліки
Зараз ходе якийсь вірус, пару днів температура, потім починається нежить та кашель, який неможливо нічим убрати. Можливо хтось зливався із цим? Потрібно швидко стати на ноги. Син майже 2 тижні кашляв.
Пишу вірші, дорого
• 10 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Ну вы даете... Кашель же разный бывает. Идите к врачу, пусть назначает.
Ми живемо в селі, лікар один і не завжди допомагає що він назначає.
Бавовнятко• 10 мая 2023
Ну, чтоб не навредить, проверенное средство - в полстакана горячего молока добавить полстакана минералки типа Боржоми или Поляна квасова. 3 раза в день. Помогает отлично.
Пишу вірші, дорого
• 10 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Дякую
Барбітта• 10 мая 2023
До лікаря.
У чоловіка 2 дня температура висока, потім день нормальна, потім знов 38 +нежить і кашель. Діагноз гострий коньюктивіт+риносинусіт+гострий фарінголарінготрахеїт... Курс антибіотика і ще купа капель і пігулок.
Симптоми можуть бути однакові, але що там конкретно у вас...-не гайте часу.