Дрібка щастя• 10 мая 2023
Як бути впевненою в собі?
За тих умов, що сильно себе не любиш? В стресових і конфліктних ситуаціях мене аж колотить, і тремтить голос. Як це перебороти?
Рекламама• 10 мая 2023
Тренуватись управляти емоціями, змінити те, що вам в собі не подобається, насолоджуватись життям!
Дрібка щастя
• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Скажіть мені.. Хто біля вас кожну хвилину життя?
Мій чоловік і дитина
Оля Хоменко• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
і буде до останнього
Муркамурковна• 10 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мій чоловік і дитина
Та ви шо?
Не
Ви єдина людина, яка народилась з вами, живе з вами і помре з вами
І ви єдина людина, про яку ви маєте піклуватись на 200%
Ви, кромі себе самої, нікому не треба... Не ну треба, але не так, як ви сама собі... Бо ви єдина хто з собою завжди і навіки і тільки вам потім сожалеть про те, шо ви не зробили, не вдягнули, не сказали і тд
Не
Пошаманю• 10 мая 2023
Если вы себя не любите , то и настоящей уверенности у вас не будет. Любить себя - это не о том, что я самая обаятельная и привлекательная.Это совсем о другом. Начните с книг по психологии, а там поймете с чего начать.