Дрібка щастя• 10 мая 2023

Як бути впевненою в собі?

За тих умов, що сильно себе не любиш? В стресових і конфліктних ситуаціях мене аж колотить, і тремтить голос. Як це перебороти?
Рекламама• 10 мая 2023
Тренуватись управляти емоціями, змінити те, що вам в собі не подобається, насолоджуватись життям!
Муркамурковна• 10 мая 2023
Скажіть мені.. Хто біля вас кожну хвилину життя?
автор Дрібка щастя • 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Мій чоловік і дитина
Оля Хоменко• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
і буде до останнього
Оля Хоменко• 10 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мій чоловік і дитина
ой, ні
Муркамурковна• 10 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мій чоловік і дитина
Та ви шо?
Не
Ви єдина людина, яка народилась з вами, живе з вами і помре з вами
І ви єдина людина, про яку ви маєте піклуватись на 200%
Ви, кромі себе самої, нікому не треба... Не ну треба, але не так, як ви сама собі... Бо ви єдина хто з собою завжди і навіки і тільки вам потім сожалеть про те, шо ви не зробили, не вдягнули, не сказали і тд
Муркамурковна• 10 мая 2023
Ответ дляОля Хоменко
і буде до останнього
Та капец
Оля Хоменко• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Та капец
та чього?
Отжигающая• 10 мая 2023
Любовь внутри вас
Пошаманю• 10 мая 2023
Если вы себя не любите , то и настоящей уверенности у вас не будет. Любить себя - это не о том, что я самая обаятельная и привлекательная.Это совсем о другом. Начните с книг по психологии, а там поймете с чего начать.