Пасти Ла• 11 мая 2023
Порадьте психотерапевта, який працює з птср в кпт, Київ, до 1000 гривен
Чи не треба економити і брати тих за 1500 в центрі кпт? Але ж то сеансів 10+ треба, звідки гроші брати
Наездница• 11 мая 2023
Если Вы в Киеве, то можете сюда обратиться: помогают бесплатно людям с птср. Специалистов лично знаю и рекомендую.
Кудесница_с_пургеном• 11 мая 2023
У Львові в ’колі сім´ї’ ціни від 1000 грн, але в них черга рік...але військових вони без черги беруть.
Того дешевше доброго спеціаліста важко знайти.
А точно треба 10+ сесій?
Ще подивіться тут
Там терапевти волонтерять.
А точно треба 10+ сесій?
Ще подивіться тут
Там терапевти волонтерять.
пьЯНА• 11 мая 2023
Краще дорожче і з нормальрим дипломом, бажано двума, за дешево вас психотерапевт може після курсів консультувати, поки в украхеі ця діяльність не ліцензована, нас як лохів розводять розумники
Пасти Ла
• 11 мая 2023
Ответ дляНаталия_т
Працюю в Києві в методах EMDR та тарвмафокусована КПТ
травматерапевтка, клінічний психолог
А можна ссылку на ваш профиль психотерапевта?
Добрий день!
Я не веду професійні екаунти в соцмережах, на це просто немає часу(((
Проте маю відповідну освіту, досвід роботи саме з ПТСР та кПТСР, спеціалізацию з Клінічної психології та психотерапії травми і всі відповідні документи. Окрім приватної практики, консультую онлайн в центрі Травматерапії Відкриті двері
Запрошую до знайомства
Пасти Ла
• 11 мая 2023
Ответ дляНаталия_т
Добрий день!
Запрошую до знайомства
Спасибо. А какая цена за консультацию так и в центре?