Запароленое одеяло• 12 мая 2023

Как убрать пыль с волос куклы

Девочки, вот у такой куколки скопилась пыль на волосах, не знаете как убрать
Принцепесочка• 12 мая 2023
Помыть волосы
Идеальная оптимистка• 12 мая 2023
Пылесосом, сбавив мощность.
Шаманю второпях• 12 мая 2023
Может феном сдуть
Rolovskaya• 12 мая 2023
Не мийте, вони одразу зіпсуються і стануть мочалкою. Попробуйте, як вам вище написали, холодним струменем фену здути. Тільки холодним і недуже близько тримайте, бо волосся може поплавитись.
Губки-уточкой• 12 мая 2023
Я куклам Paola Reina мыла, но мои были с прямыми все. Единственное - пишут, что лицо лучше не мочить, могут отклеиваться ресницы.
автор Запароленое одеяло • 12 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Дякую 🙏
автор Запароленое одеяло • 12 мая 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Спасибо 🙏
Rolovskaya• 12 мая 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Так, вони іноді самі з часом відпадають, навіть без води, відклеюються. Але в них волосся з сарану переважно, воно якісне, його можна мити. Я маю таких, теж мила.
А в таких порцелянових зовсім інший матеріал.
Rolovskaya• 12 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дякую 🙏
Будь ласка
Звертайтесь)