Запароленое одеяло• 12 мая 2023
Как убрать пыль с волос куклы
Девочки, вот у такой куколки скопилась пыль на волосах, не знаете как убрать
Rolovskaya• 12 мая 2023
Не мийте, вони одразу зіпсуються і стануть мочалкою. Попробуйте, як вам вище написали, холодним струменем фену здути. Тільки холодним і недуже близько тримайте, бо волосся може поплавитись.
Губки-уточкой• 12 мая 2023
Я куклам Paola Reina мыла, но мои были с прямыми все. Единственное - пишут, что лицо лучше не мочить, могут отклеиваться ресницы.
Запароленое одеяло
• 12 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Дякую 🙏
Запароленое одеяло
• 12 мая 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Спасибо 🙏
Rolovskaya• 12 мая 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Так, вони іноді самі з часом відпадають, навіть без води, відклеюються. Але в них волосся з сарану переважно, воно якісне, його можна мити. Я маю таких, теж мила.
А в таких порцелянових зовсім інший матеріал.