Копирайторша• 12 мая 2023

Яка зараз мода на джинси? Вже відходять коротенька штанина?

ХвостПистолетом• 12 мая 2023
Длинные и широкие в моде

Мафиозная• 12 мая 2023
Широкі і довгі зараз в моді)
Указка• 12 мая 2023
Все модели в моде. Даже скини.
БоХатая• 12 мая 2023
Ні, ще є і короткі. Але модно дуууже широке та до підлоги. Я зі своїм зростом 157 см тепер все можу купити, щоб не підрізати)))
Парова машина• 12 мая 2023
до вподоби те що по фігурі.. якщо вона як пісочні часи то укорочені моделі дуже личать
Oksana-f9a3• 12 мая 2023
Попа облягає і від бедра кльош типу палаццо змінила скінні на такі супер
Освічую темряву• 12 мая 2023
ой..купила я широкие и длинные..вот сейчас думаю) я 163,совсем смешно будет,наверное

dulenok• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
я 153 см не покупаю...померяла ...как в портках
кнопкодав• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
У меня 1,7, и грудь есть, в таких джинсах я,как корова
автор Копирайторша • 12 мая 2023
Я сама висока 178, але широкі міряла на себе, то я недуже в захваті як вони сіли на мені! Старша донька носить в обтяжку джинси 22 роки їй, а середня донька 14 років, каже мама треба бути в тренді носи широкі! То я тепер думаю, що зі старшою я більше в тренді ( внутрішне вподобання більш в обтяжку штани)
Доктор Хаос• 12 мая 2023
Знаю что в моде уже широкие и длинные, но мне не нра.. купила на днях опять мом, снизу узкие, сверху норм, высокая талия, смотрятся ок, что еще надо)
Oksana-f9a3• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
У меня с 155 хорошо на каблуках вообще супер
Освічую темряву• 12 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
ну вот тоже жду доехать до каблуков,тогда посмотрю.С кроссами смешно)
Харчовий тріль• 12 мая 2023
я высокая, но бедра узкие. одела такие джинсы и поняла, что это совсем не мое. Ужасно смотрится. Даже теперь и не знаю, что брать
Oksana-f9a3• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Под Каблуки очень хорошо ноги удлиняет
parele• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я 160, нормально)
Самая СоветЧиваЯ• 12 мая 2023
А я довгі клеш купила, зверху в обтяжку, а від коліна розширюються, супер. Тепер хочу світлі такі ж. Короткі вже набридли, моми теж. А ці на зріст 176 шикарно
автор Копирайторша • 12 мая 2023
А брюкі теж зараз норм? Попа в обтяжку, а так ніби вільного крою, сьогодні поміряла то супер сподобались
Майская киска• 12 мая 2023
а покажіть хтось, які це широкі й довгі?
Бо я люблю моми, скінні.А оце пішла і купила високу посадку, кльош від коліна.І так вони гарно сидять (аж згадала себе в середній школі- початок 2000-х))Попа гарна в них, ноги довгі, все жіночно)) Але, по ходу, я не в моді?:)

Ласую колобками• 12 мая 2023
Носите те, что вам идут. Все это модно)
Майская киска• 12 мая 2023
і ще питання- а що по кюлотам? Такі мені зручні в літньому варіанті, але вже мабуть все, теж відкладаємо?
Тану на сонці• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А я ношу не снимая)) тоже 163. Сколько помню себя, люблю широкий низ, кюлоты люблю тоже, не знаю, как кому они выглядят, но для меня это номер 1!
Освічую темряву• 12 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
пока непривычно,я и к момам привыкала некоторое время)Тут странно так-вы же читаете ответы.И с узкими бедрами посадка не нравится,и высоким как-то не так
Тану на сонці• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так и есть- каждая рассуждает со своей колокольни, всё мы разные и это классно 😍
ОхиИВздохи• 12 мая 2023
Ответ дляdulenok
Это точно, я тоже такого роста и ношу то что нравится и подходит) а не то что в моде на советчице
Засомневаю• 12 мая 2023
Ответ дляМайская киска
Зараз в моді модель карго (парашути), такого плану:
Майская киска• 12 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дякую.От ніколи не любила ці бокові кишені..
Трохи злякана• 13 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Як мужики на стройці)) Носіть те що Вам пасує!